Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydin guzel anne adayları... aranizda rahim filmi çekilen oldumu hic bir bilgim yok nelere dikkat etmem lazim .acıyormu..süreç nasil oluyor...regl olunca yapiliyormus galiba.yeni klonen kullanimida regl iken basliyorya.diyelim ben bu ay regl yken rahim filmi cekildim ayni anda tekrardan klonene basliyabiliyormuyum yoksa arami veriliyor.bu arada 650tl ymis.Allah im yardim etsin.

Benimde reglime 2 gün var bende 11. Gün dayanamayıp yaptım 10. Gün de ovü testinde silik çıktı

Canim bence artik erken gebelik testinde varsa cikar...istersende durekt kan testi yaptir en azibdan negatif bile ciksa yeni kullanim icin hazirlarsin kendini

Ben çektirdim canım anestezli çektirdim hiç birşey hissetmedim sonrasında da hiç ağrı sızı olmadı dikkat ettim üşütmemeye felan

Canim simdi baktim kutuya bsl arisütü polen yaziyir sadece.icibde propolis yok belkide oyuzden ucuzdur.icime kurt dusürdun matket faturasini bulamadim acaba biz reyondami yanlis gorduk toplu alisveris yaptik yojsa bizdemi 100tl verdik
Fark ederdin kuzum 100 lira versen. Belki de propolis olmadığı için daha uygundur fiyatı. Ama bence özellikle arı sütü önemli

Evet verelim canimcim ya inss. Ya kurler ise yaramis biliyomusunz ileri hareket %0 di bizim smdi yeni testte %8 cikti kisa zmaanda iyi artms bnce:)
Ay süper yaa, kaç gündür yapıyodun kürleri canım? Bi de ileri hareket derken hareketliler ikiye ayrılıyo hızlı ileri hareketli ve yavaş ileri hareketli. Bunlardan hızlı ileri olan mı 0 dan 8 e yükselmiş

Ben hiç bilmiyorum sorduklarını canım ama sorduklarından bildiğim şey rahim filmi adetliyken çekilmiyo, adet bittikten hemen sonraki 2-3 gün içerisinde çekilmesi lazım diye biliyorum yani yumurtlama başlamadan

Kızlar bugün ürologla iyice görüştük, ameliyat olmaya karar verdik. Nasipse 12 ekimde olucak eşim. Doktor hareket kötü değil hamile kalabilirsin, sayı sınırın altında ama hareketli olduğu sürece zaten biri gidip döllüyo dedi. Ama ameliyatı öneririm 3-4 ay sonra belirgin bi artış olucaktır sonuçlarda dedi. 3-4 ay olmadan da hamile kalabilirsin çok oluyo öyle hastalarım da dedi. Ben kendim de varikosel ameliyatı oldum ve 2 çocuğum var biri ameliyattan önce biri sonra oldu dedi. Doktor gözüyle değil de aynı durumu yaşayan biri olarak ameliyatı öneririm sonuçlara büyük etkisi oluyo dedi. Biz de olmaya karar verdik hayırlısı olsun artık

Hakkinizda hayirlisi canim insallah bu ayi bos gecmez hamile kalirsin.bende artik hic umut yok.yarin sabah doktorla acık açık konuşucam .hem bana hem eşime bütün tahliller yapilsin.boş geçen her ay psikolojim daha cok bozuluyor.bu arada regl agrilari basladi.bu ay erken gelcek galiba.surekli ilac iç ilac iç bünye sapıttı.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım. Artık dualarımız kabul olsun inşallah. Adet olursan da üzülme, dediğin gibi eşine de sana da iyice bi baktırın tahlillere canım. Olucak, zamanı var sadece

Evet canim a yazan ileri hareket yazan 0 di 8 cikti smdi. Sureklilik olmadi kurde iste demek daha iyi olurdu. 1 bucuk aydir diyebilirim canim:)

Selam guzel anne adayi:) gecen ay cektirdim ve klomen takip devamdi sikinti yok olmaz dedi doktor ozellkle istedi. Iatnbuldysan yer oneririm 570 tl iyi bi yer. Cekim merkezi. Hastanelerin cogu 9001000 800 fiyt verdi. Arkadasm tvsite ettigi icin orda cektirdim. Cok kisa bi islem agri sizi yok ilac gonderiyo sadece icine okadr. Ben bittigibi bile anlamadim hic sizi olmadi:) toplamda 5 dk flaan suruyo ekrandan izliyosun ayni zamanda:) anrstezili diyen eski yontemdir ben onlara hic bulasmadm fiyattn anlasiliyodu zatn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…