Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin 10 benim 13.gün canim oyüzdendir.doktor cok umutsuz konustu.adet ol bu rahim filmi cekelim dedi.birde 3 4 ayda hamile kalabilirim diye düsünme 1 yili bulabilir dedi.
Rahim filmi dogurgnaligi arttiriyo diyolar benim doktorm da demsti pesine bikacay icnde kalabilirsin die. Yararli bisi olark dusun zatn cok basit. Ama neden bukadr moralini dusurdu sana guc moral vermeli guvenmelisin moralda cok onemli smdi umudunu bitirdi bu ay senun uzldm canim bnde cok doktr hastane gzdm istnbuldaysn onerebilirm tabi smti uyrsa. Guvenmk elektrgin tutmasi cok onemli. Daha bnde netice alamadim 2. Ayim bu doktoru buldktn sora ama inaniyorm olacagina. Hic bkletmedi bizi misal

Selam kizlar. Doktor randevumdan geldim smdi. 19 mm olms yumurta bugun catlatalim beklemeyelim dedi carsmbada asilama yapicakms bakalim hayirlisi olsn hepimiz icin dualarda birbirimizi unutmayalim:)

Sukur canim senin olur yaknda ins. Bnde pko var bakalm nasi etkilck asilamada ins tutar
Hepimizin artık bir an önce olsun canım. İnşallah yakın zamanda burdan müjdeli haberlerimizi veririz. Aşılamadan olumlu sonuç alıyolar hiç merak etme, pko falan zaten büyük bi sorun değil

Selam kizlar. Doktor randevumdan geldim smdi. 19 mm olms yumurta bugun catlatalim beklemeyelim dedi carsmbada asilama yapicakms bakalim hayirlisi olsn hepimiz icin dualarda birbirimizi unutmayalim:)
Hayırlısı olsun canım, gayet güzel bi gelişme. İnşallah bebişin gelir bu ay :)

Ayyy masallah insallah senin bari bu ay yüzün gülsün bugün reglin kacinci günüydü

Canim simdi baktim kutuya bsl arisütü polen yaziyir sadece.icibde propolis yok belkide oyuzden ucuzdur.icime kurt dusürdun matket faturasini bulamadim acaba biz reyondami yanlis gorduk toplu alisveris yaptik yojsa bizdemi 100tl verdik

Insallah olsun bu ay seninde tecrübelerinden faydalaniriz.benim yumurtalar gunluk 1mm civari büyüyormus yani carsambaya cok çok 15mm olur oda yeterli degilmiş.dojtorum iyi biri aslinda yani insan olarak ama biraz fazla gercekci hastalarini bosuna umutlandirmiyor tek kizginligim su ki.zaten benim 1 yildir olmadigini biliyor gecen yil dusügüm oldugunuda biliyor en basindan rahim filmi istemesi lazimdi.bukadar yipranmazdim.bu gun diyorki senin 1 yildir olmuyor ve gecen yilki hamileliginde sadece kanda cikip dusmustü oyüzden bir problem olabilir diyor.madem niye 3 aydir klomen kullandirdi.insallah gecikmeden regl olurumda hemen rahim filmi cekilirim.

Hepimizin artık bir an önce olsun canım. İnşallah yakın zamanda burdan müjdeli haberlerimizi veririz. Aşılamadan olumlu sonuç alıyolar hiç merak etme, pko falan zaten büyük bi sorun değil
Evet verelim canimcim ya inss. Ya kurler ise yaramis biliyomusunz ileri hareket %0 di bizim smdi yeni testte %8 cikti kisa zmaanda iyi artms bnce:)

Off inanmiyorum ya 6. Ayda film cekiyorlar istersn ki bi yilda kesn diyolar cekilin. Cok haklisin. Insanin hayatindan caliyorlar iste. Umutsuzluga kapilma bisuru sey kullaniyorsun du bakalim nolck olmadi bidahaki ay yuklen iyice zatn ilki haranti degil ki

Bu igneyide gece verdi 12 de olcakmisim kendim yapamayacagimi anladim acilde vurulcam hic sogukkanli degilm ya:)) yanls bisi yapmaktn korktm hic alanim degil:)

Bu igneyide gece verdi 12 de olcakmisim kendim yapamayacagimi anladim acilde vurulcam hic sogukkanli degilm ya:)) yanls bisi yapmaktn korktm hic alanim degil:)
aslinda cok basit internetten bakin gobek deliginden 4parmak asagi 4parmak yandan hesaplayip disari gelen yerden vuracaksin ben bu ay oyle kendim yaptim

Sagol canim destegin icin... duvarlar ustume ustüme gelmeye basladi uyuyamiyorumda Allah im yardim etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…