Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bencede baktir canim. Ama bu islemlerden once mtlaka doktor istiyor bu testleri. Bisi varsada asilama etkili olur. Spermler ayristirilip daha kaliteli olanlari kullandklari icin

Yani eger problem varsada ayristirildigindan risk olmuyormu.yani haraketlilik problemi falan varsa

Doktorun dedikleri cok ciddi degildi ama aksam sole bi baktik hareketlilikle en onemli ileri hiz degl mi. 0 yaziyodu yikldm asilama ins ttar bu ay. Ugguladgimz kurler iyi gelir ins ben tupe dogru gidicem gibi geliyo ins ole olmaz

Bende tüp bebeğe doğru gidiyorum gibi.ama tüp bebek yaptiramam imkansiz.en fazla bu aşılama tutmazsa 2.aşılamayi yapabiliriz.3.yü sanmiyirum yapamayiz
o da turmazsa Allah olan cocuguma omür versin diyip birakicam tedaviyi

Yani eger problem varsada ayristirildigindan risk olmuyormu.yani haraketlilik problemi falan varsa
Asilama uygun bi yontem olarak sunuluyor benimde okuduklarima gore ole ins tutar bizde de canim:) normal haline birakmiyor labda ayristiriyor daha hareketlilerini kalitelilerini skli duzgn olnlari vs enjekte ediyor tupe yakn bi yere. Ozellile iyi olanlarigonderiyor yani sasece:)

Insallah ilkinde ikimizinde tutarda bu cile biter.senin asılaman nezaman yapilacak.benim yatin yumurta kontrolü var eger olustuysa ve uygun boyuta gelirse tahminen carsamba günü yapilir

Ins 1. En kotu 2. Denemede tutar canim. Maddi de zor bedn olark da agir calisinca iste. Allah evladini sana bagislasin bizim olmadgi icin mecbur deneriz hic olmama ihtomalide var

Ins 1. En kotu 2. Denemede tutar canim. Maddi de zor bedn olark da agir calisinca iste. Allah evladini sana bagislasin bizim olmadgi icin mecbur deneriz hic olmama ihtomalide var

Rabbim şu mübarek günlerin hürmetine en yakin zamansa sanada bütün isteyenlerede bu duyguyu tattirsın insallah

Insallah ilkinde ikimizinde tutarda bu cile biter.senin asılaman nezaman yapilacak.benim yatin yumurta kontrolü var eger olustuysa ve uygun boyuta gelirse tahminen carsamba günü yapilir
Ahh ins canim ya oyuzden elimnzden geleni yapmaliyiz gerisi Allaha kalmis. Pzt yumurta kontrolum var cuma falan olir tahminin. Sadece klomen vrdi gunde bir aslnda daha farkli ilaclar icnlerde var

Ahh ins canim ya oyuzden elimnzden geleni yapmaliyiz gerisi Allaha kalmis. Pzt yumurta kontrolum var cuma falan olir tahminin. Sadece klomen vrdi gunde bir aslnda daha farkli ilaclar icnlerde var

Ben gunde 2 tane klomen ictim.cunkü gecen aylarda günde 2 tane ictigim halde zar zor 1tane yumurta oldu.ayni zamanda infolik combi iciyorum.onuda burda okudum aleoo veraadan ... doktoruna sordum evet kaliteli yumurta olusumunu sagliyor dedi.günde bir tanede infolic combi aliyorum.onun dısında gunde 3 4 kuru incir ve sabah aksam bal tarcin cörekotu yiyorum.

Evet sagolsn bende ondan duydum aldm dun basladim. Bal tarcn coretotu yaptm aksam basladim hayirlisi bakalim canim ins

Evet sagolsn bende ondan duydum aldm dun basladim. Bal tarcn coretotu yaptm aksam basladim hayirlisi bakalim canim ins

Bende 12 gundur iciyorum.Valla bu yiyip ictiklerimle hamile kalirmiyim bilmemde toroman gibi olacagim kesin.

Reactions: 10N
kızlar ben bi de prowomen kullanıyorum. 2.ayim. yumurta kalitesi için önerdi doktorum.

Ilk defa duydum.sifanin nerden gelecegi belli olmaz.insallah faydasini goruŕsun.ben 3 gunde incir kürü yaptim.10gundurde bal tarcin corek otu yiyorum. 2tane klomen 1tanede infolic combide aliyorum.Insallah faydasi olmustur.yarin belli olur.reglinin 9.günü eger yumurta olusmadiysa hepsi boş demektir.

Hayırlısıyla canım. bende pazartesi gitcem kontrole.

Canım tahlil yapılabilir ama asıl doğru sonucu reglin 2.veya 3.günü yapılan testler veriyo, yani ona göre ilaç veriyolar. Şimdi yapsan da çok anlamlı olmaz. Doktorun biraz sorumsuzmuş gerçekten. Zaten aşılama yapılmaya karar verdiyse önce erkeğin sperm testini de görmesi lazım, ilginç yani

Doktorun dedikleri cok ciddi degildi ama aksam sole bi baktik hareketlilikle en onemli ileri hiz degl mi. 0 yaziyodu yikldm asilama ins ttar bu ay. Ugguladgimz kurler iyi gelir ins ben tupe dogru gidicem gibi geliyo ins ole olmaz
Bu sperm testlerinde a grubu var ileri hızlı haretli miktarını belirtiyo, b grubu yavaş ileri hareketli miktarını belirtiyo, doktorlar en çok ikisinin toplamına bakıyomuş sanırım canım. Çünkü hamile kalmada onlar etkili, tabi ileri hızlı harejetli fazla olsa süper olur. Bizim de ileri hızlı hareketli %1 malesef, yavaş ileri hareketli %29, ikisinin toplamı %34 olunca çok büyük sorun yok gözüyle bakılıyomuş. Bizim %30 yapıyo bilmiyorum bakalım doktor tam olarak ne diycek

İnşallah hepsinin çok faydasını görüyosundur kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…