Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benden de geliyo arada akıntı inşallah çatlamştır ya :) rabbimin katında bol bizede hayırlı saglıklı çocuklar nasip etsin

benim 3 sağda 3 solda yumurta oldu.
Ay maşallah ne kadar güzel, ikiz falan olma ihtimali bile yüksek :) darısı başıma inşallah. Yarın klomene başlıyorum. Daha önce bi kez klomen kullandım 3 solda 2 sağda olmuştu, inşallah yine sizin gibi güzrl yumurtalarım olur

Ne kadar klomen kullanıyorsun canım günde 1 mi 2 mi
Daha önce kullandığımda günde 2 tane kullanmıştım canım. Sabah akşam birer tane. Bu kez yine öyle olur herhalde. Yarın 2.günüm ve doktor randevum var, yarın öğrenicem sizinle de paylaşırım. Sen kaç tane kullanmıştın canım ve kaç yumurtan var?

Ben adetin 3.günü başladım günde 1 tane 5 gün kullandım 2 yumurta oluştu 1 sağda 1 solda

Ne kullandın canım ve ne kadar baya oluşmuş normalde 4 5 yumurtadan fazla olunca ığne vermiyorlar riskli olur diye hatta ilişki yasağı bile veriyorlar çoğul gebelik olur diye. Gelişimleri nasıldı
Klomen kullandım, gelişimleri de güzeldi 17 20 falandı. 2 senedir deniyoruz benim yumurtalarm hep iyi gelişiyo ama tutmadı bu zamana kadar

inşallah canım benimde güzel oluşuyor ama olmadı 2 senedir rabbim bu sefer nasip etsin inşallah isteyen herkese...

Ben adetin 3.günü başladım günde 1 tane 5 gün kullandım 2 yumurta oluştu 1 sağda 1 solda
Günde 1 tane kullanmışsın, ona göre çok güzel bence. İnşallah bebişin tutunur canım bu ay. Kaçıncı denemeniz ve kaçıncı klomen kullanışın acaba?

inşallah canım benimde güzel oluşuyor ama olmadı 2 senedir rabbim bu sefer nasip etsin inşallah isteyen herkese...
İnşallah canım, bu ay gelsin bizim de bebişlerimiz. Eşinin de testleri yapıldı mı? Bi sorun yoksa mutlaka bi gün olucak canım, sadece biraz bekletebiliyo işte, sabırr

Günde 1 tane kullanmışsın, ona göre çok güzel bence. İnşallah bebişin tutunur canım bu ay. Kaçıncı denemeniz ve kaçıncı klomen kullanışın acaba?
Benim 4 senedir olmuyor canım sebebi yok 3 kere klomen kullanmıştım 2 sene önce falan sonra ara verdim. Şimdi doktor 2 sefer böyle deneyelim dedi olmazsa aşılama dedi.

Benim 4 senedir olmuyor canım sebebi yok 3 kere klomen kullanmıştım 2 sene önce falan sonra ara verdim. Şimdi doktor 2 sefer böyle deneyelim dedi olmazsa aşılama dedi.
Anladım kuzum, inşallah artık bi mucize olur ve gelir bebeğin. Bi sorun yoksa er geç olucaktır ama bekletiyo işte. İnşallah hepimiz olumlu sonuçlar alıcaz artık bu ay

Yahu ne sagı ne solu ...ooooo herkes 3 5 yumurtadan bahsediyor benim 2 aydir zar zor 1 tane gelisiyor.masallah sizlere diyeyim :) ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…