Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende sizden asilamayla ilgili ogrencem yeni seyler :) ins bu ay olsun hepinizin de hem emekleriniz hem paraniz bosa gitmesin kolay kazanilmiyor suan piyasa zaten kotu

Aynen canim valla.yetisemiyorum.1kutu ilac 45tl birde 20tane koymuslar 30 kiy baride 1 ay yetsin dimi.

Hanımlar iyi akşamlar:) yarın 15. günüm hem idrarda hem de kanda test yapayım diyorum, gebelik testi alırken bi de erken gebelik testi vardı fiyatı pahalıydı diğerlerine göre, siz hangisiyle test yapıyorsunuz

Predictor le yaptim bu ay.ama bundan 5 ay once ayni test pozitif vermisti kanda negatif cikti bence direkt kan testi yap.insallahhhh pozitif çıkar

H
Allah nasip ettikten sora bisi olmaz dimi haha cok sagol canim :) yok ya normal oynama dedigim :)
Evet pzt randevu aldim canim bende gelmis olur die dusundum yeni bir baslagic hadi bakalim

hadi bakalim bu ay yüzümüz gülsün

Canım aşılamadan 3 gün öncesinde perhiz veriyor. Aşılama günü aşılama yapılınca akşamına ve ertesi güne ilişki dedi bu günler şans artar diye.

Canım aşılamadan 3 gün öncesinde perhiz veriyor. Aşılama günü aşılama yapılınca akşamına ve ertesi güne ilişki dedi bu günler şans artar diye.

Sagol canim benim doktorum bu konuda hic bilgi vermiyor.ben nette arastirirsam öyle öğreniyorum

Hanımlar iyi akşamlar:) yarın 15. günüm hem idrarda hem de kanda test yapayım diyorum, gebelik testi alırken bi de erken gebelik testi vardı fiyatı pahalıydı diğerlerine göre, siz hangisiyle test yapıyorsunuz
Zaten kan testi de yapacaksan erken testlere cok para verme bence canim :)

Canım bazen adette aynı hamilelik belirtileri olabiliyor o yüzden rahatsız olmuş olabilirsin

Bende bu aydan Umutlu değilim bilmiyorum sanki olacak mı olmayacak mı hissi arasında dona kalmış gibiyim hayırlısı diyorum sadece.
Rabbim nasip ederse bize de verir inşallah..
Ins bu ay hepimizin yuzu guler icimizden birilerinin olsunda sevinelim umut olsun bize pes etmemek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…