Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Supermis belki ikiz olur :) .ya ben 2 ay klomen kullandim hep tek yumurta oldu.acaba sayiyi arttirmanin yolu varmi.en azindan tutma olasiligı artar
Hatırlarsan çok yumurtam vardı ve işe yaramadı canım :) ama tabi yine söylüyorum bal tarçın çöret otu bu konuda çok etkili. Arı sütü ve polen de kaliteli yapıyomuş ve çoğaltıyomuş canım, bu ay onu da denicem

iğne ile tedavide daha fazla yumurta elde edilebiliyor canım. benim tedavim iğne ile başladı. düşük dozda başladık iğneye önce yumurtalar gelişmedi, dozajı artırdı dr. fakat 2 den fazla yumurta gelişirse tüp bebeğe dönmek durumunda kalabiliriz dedi ama 2 tane ile kaldık bakalım.

Evet herkes asılamada iğneyle daha fazla yumurta gelisiyormus.ama benim doktor klomen verdi...tutmazsa önümüzdeki ay igneyi sorucam.

Hatırlarsan çok yumurtam vardı ve işe yaramadı canım :) ama tabi yine söylüyorum bal tarçın çöret otu bu konuda çok etkili. Arı sütü ve polen de kaliteli yapıyomuş ve çoğaltıyomuş canım, bu ay onu da denicem

Ari sütü poleni bende aliyim.azkaldi pazartesiye senden iyi haberler alicaz insallah

Ari sütü poleni bende aliyim.azkaldi pazartesiye senden iyi haberler alicaz insallah
Al al kuzum. Çok söylendiğine göre etkili bi şey o da. Denemekten zarar gelmez :) ay Allahım inşallahh öyle olur. Ama bu ay alırsam güzel haberi, benim için bi mucize olur, en ufak bi belirtim yok :)

bu arada kızlar kasık ağrım başladı :KK61:normaldir herhalde

Asılamayla ilgili dun cok yoeum okudum hep agrinin fazlaliligndan bahsediyorlar.sen asilama sonrasi yattinmi hemen ayagami kaldirdilar.ben cok merak ediyorum dojtorun muayenehanesindemi yapicaklar yoksa ayri biryerdemi.cunkü aşılama sonrasi biraz yatmak iyiymis.

Asılamayla ilgili dun cok yoeum okudum hep agrinin fazlaliligndan bahsediyorlar.sen asilama sonrasi yattinmi hemen ayagami kaldirdilar.ben cok merak ediyorum dojtorun muayenehanesindemi yapicaklar yoksa ayri biryerdemi.cunkü aşılama sonrasi biraz yatmak iyiymis.
3 sene önceki ilk 2 aşılamamda yatmıştım ve hiç kalkmamıştım. 3. aşılamamda dr. hiç yatmamam gerektiğini, kafamı dağıtmak için gezip dolaşmamı söylemişti. Aynı dr. da yine aşılama yaptırdım, 15 dk. odada dinlendim kalkabilirsin dediler ve kalktım işe geldim.

3 sene önceki ilk 2 aşılamamda yatmıştım ve hiç kalkmamıştım. 3. aşılamamda dr. hiç yatmamam gerektiğini, kafamı dağıtmak için gezip dolaşmamı söylemişti. Aynı dr. da yine aşılama yaptırdım, 15 dk. odada dinlendim kalkabilirsin dediler ve kalktım işe geldim.

Nette bir doktorun sitesinde asilamadan sonra 15dakka dinlenmek tutma ihtimaluni yüzde 10 arttiriyor yazmis.insallah ilkibde tutar ikimizinde .bu tutmazsa 2.yi yaptirabilirmiyim bilmiyirum ilaci ignesi 700tl yi buluyor

Nette bir doktorun sitesinde asilamadan sonra 15dakka dinlenmek tutma ihtimaluni yüzde 10 arttiriyor yazmis.insallah ilkibde tutar ikimizinde .bu tutmazsa 2.yi yaptirabilirmiyim bilmiyirum ilaci ignesi 700tl yi buluyor
işallah tutar canım ya. benim ilaçlarla beraber 1500 tl ye ulaştı masraf. (yumurta istenilen seviyeye gelmediği için sürekli iğne aldım-1000 tl de aşılama) bu tutmazsa ben direk tüp bebek e geçiyorum.

işallah tutar canım ya. benim ilaçlarla beraber 1500 tl ye ulaştı masraf. (yumurta istenilen seviyeye gelmediği için sürekli iğne aldım-1000 tl de aşılama) bu tutmazsa ben direk tüp bebek e geçiyorum.

Allah yardimcimiz olsun .ben tup bebegi karsilayamam.tutmazsa belki 2.asılamayi denicem.ama tup bebeğe yetisemeyiz.

Canim cok soru soruyorum birde bazi doktorlar asılamadan sonra iliski önermiyor bazilarida asilamadan sonraki gün iliskinin gebelik olasiligini arttirdigini söylüyorlar.eger asilamadan sonraki surecte diger bir yumurta catlarsa onu yakalayabilmek icin galiba.senin doktorun bu konuda oneride bulundumu

Selam kizlar,
Ben hala adet olmadim dengem cok sasti bu ay :KK43: haftasonu kina dugun var oynarim da sirf oyuzden aksma kan testiyle netlestirmeyi dusunuyorum. Esim israr etti oyleyse izin vermicek fazla hareket etmeme :) yoksa hic yapasim yok test flan vala

Birde bir kere soyle bisi yasadim kizlar. Hep 28 gunde bir gelir genelde one gelir tarih bende ileriye atmiyo. 5 gun kadar gecikmsti. Adet olck gibi ara sira agrim oluyordu smdi geldi diye wc gidiyordum akinti surekli yogun bir akinti alla alla dedim 2 3 idrar testi yaptim cikmayinca takmadim. Yine bi kinadaydim oynarken birden bi agri saplandi ay dedim anne ben kotuyum oturdum hemen kimildayasim gelmedi. Bu arada migrenim tutmstu yolda gelirken mideme vurdu bikackez kustum hastaneye goturduler beni cok kusan bi insan degilim herkes hamileyim sandi :)) sonuc negatifti ve sabaha karsi hastalandim parcali parcali yogun bi kanamam oldu hep aklimda bisi mi vardi acaba sorusu kaldi oyuzden cok korkuyorum cok uzun oldu ama anlatmak istedim

Birsey olmaz Allah in izniyle canim sen oynA dök kurtlarini.ben 10haftalik hamileyken betona cakildim suratimda kirilmadik yer kalmadi.ama bebege birsey olmadi.oynarken parende atmazsan bişeycij olmaz :) insallah hamilesindir.eger olmazsan pazartesi muhakkak doktora git.geciktirme kist olmasin.

Birsey olmaz Allah in izniyle canim sen oynA dök kurtlarini.ben 10haftalik hamileyken betona cakildim suratimda kirilmadik yer kalmadi.ama bebege birsey olmadi.oynarken parende atmazsan bişeycij olmaz :) insallah hamilesindir.eger olmazsan pazartesi muhakkak doktora git.geciktirme kist olmasin.
Allah nasip ettikten sora bisi olmaz dimi haha cok sagol canim :) yok ya normal oynama dedigim :)
Evet pzt randevu aldim canim bende gelmis olur die dusundum yeni bir baslagic hadi bakalim :dua:

Bende sizden asilamayla ilgili ogrencem yeni seyler :) ins bu ay olsun hepinizin de hem emekleriniz hem paraniz bosa gitmesin kolay kazanilmiyor suan piyasa zaten kotu

Hanımlar iyi akşamlar:) yarın 15. günüm hem idrarda hem de kanda test yapayım diyorum, gebelik testi alırken bi de erken gebelik testi vardı fiyatı pahalıydı diğerlerine göre, siz hangisiyle test yapıyorsunuz

X