Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kizlar :) aksam isten gelince kirmizi karti gordum teste falan gerek kalmadi zaten:) bu aydan cok umutluym ins hepimize iyi gelir ya

Aynen canim durmak yok yola devam.ya birimiz hamile kalsak kırılsa şu olumsuzlyk digerleride pesinden gelicek.

Çok umutlu değildim bu ay zaten kuzum. İnşallah yeni ayda her şey güzel olucak

Sakin üzme kendini sonucta daha regl gelmedi...belki buay hepbirlikte hamile kaliriz :)...gerci benim 1. asilama tutma ihtimali yüzde 5 miş..bendede pek şans yok zaten.acikcasi ilaclari iciyorum ama sanki boşuna içer gibiyim.motivasyon sıfır...

Üzüldüm bnde:KK43: inşAllah güzel olacak, gönlünü serin tut :)
Öyle yapıyorum canım, bu ay çok yıkılmadım. İlaç falan kullanmamıştım, bi de 2 gün kadar geç yumurtlayınca biraz hevesim sönmüştü zaten. Neyse şimdi bu yeni ay hepimize çok iyi gelicek inşallah

Cnm senin daha gününe var ama simdiden cikmaz ki adetini bekle gelmezse oyle test yap
Yok kuzum normal adet günüm 15-16 sı yani bugün yarın, 2 gün geç yumurtladım en kötü ihtimal 17 si adet gelir. Erken gebelik testi yaptım, olsa kesinlikle çıkardı. Ben kendimi yeni döneme hazırladım canım :) inşallah bu ay yüzümüz gülcek

Sakin üzme kendini sonucta daha regl gelmedi...belki buay hepbirlikte hamile kaliriz :)...gerci benim 1. asilama tutma ihtimali yüzde 5 miş..bendede pek şans yok zaten.acikcasi ilaclari iciyorum ama sanki boşuna içer gibiyim.motivasyon sıfır...
Benim ihtimal yok artık canım benim, yeni aya umutla bakıyorum. Sen de şimdiden umutsuzluğa kapılma vücudunu strese sokma. Olumlu düşün ve kendini rahat bırak. Artık gelicek bu bebişler

Benim de bugün kan testi yaptırmama gerek kalmadı regl oldum :KK43: şimdi yeni baştan başlayalım bakalım
Ay çok üzüldüm bi umutla iyi haber bekliyodum canım :KK43: ama nasip, hiç üzme kendini. Yeni aya umutla bakalım, inşallah mucize olur ve sırayla hepimizin hamile haberimizi öğreniriz bu ay

Ins bu ay hepimizin yuzu guler icimizden birilerinin olsunda sevinelim umut olsun bize pes etmemek icin:dua:
Bu sabah rüyamda gordum hamileymisim ve doğum yapıyorum
Sonra bebeğimi yanıma yatiriyorlar o minicik ellerini tutup mutluluktan ağlıyorum.. O kadar güzel bir duyguydu ki
Rabbim gerçekte de nasip eder inşallah
O kadar aklimda kuruyorum ki rüyalarıma girmesi çok normal :)

Bu sabah rüyamda gordum hamileymisim ve doğum yapıyorum
Sonra bebeğimi yanıma yatiriyorlar o minicik ellerini tutup mutluluktan ağlıyorum.. O kadar güzel bir duyguydu ki
Rabbim gerçekte de nasip eder inşallah
O kadar aklimda kuruyorum ki rüyalarıma girmesi çok normal :)
Allahım gerçeğini yaşamayı nasip etsin canım, rüyalarda bile bu kadar etkileniyoruz, gerçeğini yaşarken çıldırırım mutluluktan diye düşünüyorum

Allahım gerçeğini yaşamayı nasip etsin canım, rüyalarda bile bu kadar etkileniyoruz, gerçeğini yaşarken çıldırırım mutluluktan diye düşünüyorum

Sevkinizi kırmak istemem ama ben oğlumu ilk gördügümde cok korktum hatta dogumhanede verdiler hemsireye alin sunu atarim demistim. :))

Sevkinizi kırmak istemem ama ben oğlumu ilk gördügümde cok korktum hatta dogumhanede verdiler hemsireye alin sunu atarim demistim. :))
Ay çok güldüm buna :)) tabi ilk doğduklarında biraz çirkin oluyolar :) ama olsun eminim her şeye değer bi duygudur

Ay çok güldüm buna :)) tabi ilk doğduklarında biraz çirkin oluyolar :) ama olsun eminim her şeye değer bi duygudur

Cirkinlik guzellik degilde cok farkli bir duygu oluyor ilk gorünce .bir anda agir bir sorumluluk duygusu oluyor...benim cok kisa sürdü hatta ilk yarim saat emzirmek istemedim .sonra annemin destegiyle 1saat sonra gecti.ama cok uzun surenler varmiş.ama sonra varya oyle bir duyguki hepiniz yasarsiniz insallah.

Cirkinlik guzellik degilde cok farkli bir duygu oluyor ilk gorünce .bir anda agir bir sorumluluk duygusu oluyor...benim cok kisa sürdü hatta ilk yarim saat emzirmek istemedim .sonra annemin destegiyle 1saat sonra gecti.ama cok uzun surenler varmiş.ama sonra varya oyle bir duyguki hepiniz yasarsiniz insallah.
Lohusalık sendromu denen şey işte demek ki. Biliyorum çok uzun süre yaşayan var bunu. Bi tanıdığımızın 4 yıldır çocuğu olmuyodu tüp bebek yaptırdılar ve tuttu hemen, doğum yaptı 1 ay önce, annem ziyaretine gitmiş yakın zamanda bebeğe hala alışamadığını, çok uykusuz kaldığını bu yüzden hep bebeğe sinirli olduğunu söylemiş tüylerim ürperdi. Allah korusun ya

X