Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorcam okudum ama tam anlayamadım, kimyasal gebelikte sebep ne oluyor, neye bağlı kimyasal gebelik deniyor
Şimdi gördüm bunu canım. Kimyasal gebelik kalitesiz yumurta veya spermden kaynaklanıyo. Yumurta dölleniyo ama sağlıksız olduğu için rahme tutunamıyo tam olarak. Biraz hcg yi yükseltiyo, sonra zaten adetle birlikle çoğu zaman anlamadan düşük yapıyosun

slm kızlar, bugün saat 12 de aşılamam yapıldı hayırlısıyla bekleme aşamasına geçtik artık. herkes için hakkında hayırlısı ne ise o olsun..

Günaydınn kızlar ya bu ovitrelle ve klomen aonrası sancı ne zaman geçiyo sizde de oldu mu
Benim de oldugimdan beri devam etti canim bikacgundur durdu adeti bekliyorum. Hemsireye sormustum arayip normal dedi agri kesici alabilirsin hafif bisi demisti

Benim de oldugimdan beri devam etti canim bikacgundur durdu adeti bekliyorum. Hemsireye sormustum arayip normal dedi agri kesici alabilirsin hafif bisi demisti
Ya canım sorma belimde ve kasıklarımda bugün 3. Gün acaba diyerek hareket ediyorum adetimde 27 sinde bunlar belirti mi bile dedim kendi kendime

Sürwkli bi tuvalete gitme ihtiyacı varmış gibi hissediyorum ama hiç bişi yok kasıklarım agrıyo mu acıyo mu belli değil belim ağrıyo yoksa üşüttüm mü diyorum

Ya canım sorma belimde ve kasıklarımda bugün 3. Gün acaba diyerek hareket ediyorum adetimde 27 sinde bunlar belirti mi bile dedim kendi kendime
Canım bence belirti için çok erken. Ovitrelle kasık ve bel ağrısı yapıyo, hatta hcg hormonu içerdiği için hamileliğe dair bi çok belirti yaşayabilirsin. Benim kasıklarım pek ağrımamıştı ama belim ve göğüslerim adet olana kadar ağrıdı. Bi de normalde hiç göğüs ağrısı yaşamazdım, dokunamıyodum bile. İğnenin 15.gününden sonra testlerde sonuç doğru çıkar artık

Supermis belki ikiz olur :) .ya ben 2 ay klomen kullandim hep tek yumurta oldu.acaba sayiyi arttirmanin yolu varmi.en azindan tutma olasiligı artar
iğne ile tedavide daha fazla yumurta elde edilebiliyor canım. benim tedavim iğne ile başladı. düşük dozda başladık iğneye önce yumurtalar gelişmedi, dozajı artırdı dr. fakat 2 den fazla yumurta gelişirse tüp bebeğe dönmek durumunda kalabiliriz dedi ama 2 tane ile kaldık bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…