Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım bunun belli bi başlama süresi yok. Zaten içeriğinin bi kısmı folik asit. İstediğin zaman başlayabilirsin. Bu aslında pkolulara verilen insülin direncini düşüren bi şeymiş, direnç düşünve kaliteli yumurtlama sağlıyo, hiçbir yan etkisi ve zararı yok. Ben mesela pkolu ya da insülin direnci olan biri değilim ama doktorum verdi, faydası olduğunu düşünüyorum. Hele geçen ay klomen ve çatlatma da kullanmıştım 5 yumurtam oluştu, 3.olgunlaştı onlar kaliteliymiş. Faydasını görürsün canım

Teşekkür ederimmmm :):)

Gelir gelir inş, çok kafamıza takıyoz, ama soğan suyunu ben de çok duydum, ben de öyle yapayım diyorum bu ay 15. günden sonra başlarım

Aman ha idrar testine gore 15.gunden sobra baslama.ben kan testiyle netlestiriyorum.cunku idrar testi yaniltiyor.gec döllenme falan olur Allah korusun dusük yapar

Sen de eczaneden alıp kullanabilirsin canım. Zaten ilaç değildir takviye gıdadır yazıyo, o yüzden hiçbir zararı yok. Pkolulara verilen yumurta kalitesini arttırıcı bi şey. Ben pkolu olmadığım halde doktorum verdi, faydası olur zararı olmaz dedi. Tabi devlet karşılamıyo 45 tl gibi bi fiyatı var

Cok sagol canim aliyim oderim fiyatini napiym pkoluym doktor demedi bide :)

Slm kizlar nette asılama ile ilgili yüzlerce yorum okudum ama tutan hic yok gibi birşey bayada masrafli 1000tl gibi birseý...ne yapsam kararsiz kaldim.3 asilamasini yaptiram var.herdefasindada 1000tl cok degil mi
Merhaba, yorumlara bence çok takılma, Allah ol derse oluyor. 3 sene önce 3. aşılamamda hamile kaldım ve hemde en umutsuz aşılamamdı, hiç ümidim yoktu ama Allah nasip etti ve 3 sene sonra yine yeniden aşılama yolundayım, yarın hayırlısıyla aşılama yaptıracağım. hakkında hayırlısı olsun. sevgiler..

Kizlar simdi doktordan ciktim erken geldim muayene etti.rahim tertemiz dedi. Yarin klomene basla 22 sinde kontrole gel dedi.tup bebegi sordum.saglikli bir rahme sahipsin ne gerek var dedi.aşilama deniyecek bu ay bakalim.700 tl civariymis

Merhaba, yorumlara bence çok takılma, Allah ol derse oluyor. 3 sene önce 3. aşılamamda hamile kaldım ve hemde en umutsuz aşılamamdı, hiç ümidim yoktu ama Allah nasip etti ve 3 sene sonra yine yeniden aşılama yolundayım, yarın hayırlısıyla aşılama yaptıracağım. hakkında hayırlısı olsun. sevgiler..

Insallah benimde seninde ilkinde tutar .maddi manevi cok yipratiyor.rabbim hepimizin yuzunu guldursun

Kizlar simdi doktordan ciktim erken geldim muayene etti.rahim tertemiz dedi. Yarin klomene basla 22 sinde kontrole gel dedi.tup bebegi sordum.saglikli bir rahme sahipsin ne gerek var dedi.aşilama deniyecek bu ay bakalim.700 tl civariymis
Oh haberler güzel sende çok şükür :) fiyat olarak da iyi sayılır bence. İnşallah hemen bu ilk denemende gelir bebiş canım

X