Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canim benim 18.gün hala olmadim .icin disım sogan suyu oldu.varmi bildiginiz adet sokturen yontem.arada kahverengi lekelenmem oldu okadar.bendede kist oldu galiba[/QUOTE
Yumurtan geç çatlamış da olabilir, ay öyle şeyler olabilir dimi, ben eşimi çok zor ikna ettiğim için ilişki günlerine uyamamıştık ama çok da önemsememiştim şimdi içime bi kurtlar düştü :)

Yok kuzum ya keşke gelse ama hiç zannetmiyorum. Bat a normalde 5-6 gün var ama bu ay 2 gün geç yumurtladım, o yüzden 7 gün falan olabilir bata. Belirtim de yok ne yazık ki, geçtiğimiz 2 gün göğüslerimin yanlarında hafif ağrı vardı şimdi o da yok hiç bi şey yok. Sol kasığıma arada batıyo gibi bugün ama üşütmüş olabilirim ayaklarım çok üşüyo dünden beri

Belli olmaz çıkıp geliverir belki, olumlu düşünelim :)

Cnm öncelikle hayrlı olsun gebeliğin iki kere adet oldum yumurta gelişti demişsin de ben de bu ay ilk defa ikinci adetimi oldum yani ilk adet 25 agustostu şimdide 9 eylülde leke geldi ve kanama başladı doktora gittim kötü bişe yok dedi ama neden olduğunu sölemedi yumurta mı gelişiyo acaba iyi bişey mi ki
Tabi ki her adetten sonra bir yumurta olgunlşmaya başlıyo

Belli olmaz çıkıp geliverir belki, olumlu düşünelim :)
Allah razı olsun hepinizden yüzümü güldürüyosunuz valla :) heyecanla bekliyorum olumlu düşünmeye çalışıyorum canım ama bu kadar belirtisiz gelmez herhalde diye de düşünmeden edemiyorum

Yok kuzum ya keşke gelse ama hiç zannetmiyorum. Bat a normalde 5-6 gün var ama bu ay 2 gün geç yumurtladım, o yüzden 7 gün falan olabilir bata. Belirtim de yok ne yazık ki, geçtiğimiz 2 gün göğüslerimin yanlarında hafif ağrı vardı şimdi o da yok hiç bi şey yok. Sol kasığıma arada batıyo gibi bugün ama üşütmüş olabilirim ayaklarım çok üşüyo dünden beri

Pazartesi sabah bir test yapta yüzümüz gülsün seninle beraber :)) insallah.bizede umut olsun.

Umudumuz sensin hadi kir su ugursuzlugu senle sevinelim :))

Günaydın hanımlar, benim bugün iğnenin 12. günüydü sabah test yaptım negatif.. bata da 3 günüm kaldı, şu an yıkılışlardayım erken yaptım belki testi ama eşim de halimi görüyor şarkılar söyleyerek işe gitti azönce, yeni bir ay nasıl uğraşıcam tekrardan yorulduğumu hissediyorum

Günaydın hanımlar, benim bugün iğnenin 12. günüydü sabah test yaptım negatif.. bata da 3 günüm kaldı, şu an yıkılışlardayım erken yaptım belki testi ama eşim de halimi görüyor şarkılar söyleyerek işe gitti azönce, yeni bir ay nasıl uğraşıcam tekrardan yorulduğumu hissediyorum
Gunaydin tatlim uzuldum:KK43: daha var ama yine denersin testle gelmesse. Evet bikacgune dayanamicak hale geliyoruz bi ay uzun geliyor bende o dusuncelerdeyim suan

Eslerimizde uzuluyo bize moral vermeye calisiyor sukir ki canim. Ama biz bunu icimizde yasiyoruz ve daha cok etkileniyoruz kesnlkle:KK43: klomene ragmen 1 yumurtam olmstu sadece benim bu ay umudum yoktu doktor cok umutluydu gerci haha:)

X