Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aranizda catlatma ignesi kullanan varmi. Bu catlatma ignesinden sonra Ovulasyon testini pozitif mi gösteriyor yoksa bi alakasi yok mu
Benim pek bi bilgim yok ama ovulasyon testini pozitif gösterebilir bence canım. Çünkü yumurtayı çatlatmak için vücut lh hormonu üretiyo, çatlatma iğnesi de adı üstünde yumurtayı çatlatmak için dışarıdan hormon veriyolar lh ve hcg var içerisinde. O yüzden ovulasyon testi pozitif çıkar büyük ihtimalle

Mrb kizlar benim catlama ignesi vurulali bugun 4 gun oldu.önceki günler pek agri sanci olmadi ama bugün alt katin bölgemde cok fazla sancı ve birazda akinti var sanki regl olacaknisim gibi yumurta bugün catliyor olabilirmi.bu kadar geç olurmu..100 saat oldu tam.bu ay geçen aydan çok farkli geciyor.geçen ay vuruldugum 2 gün agri olup gecmisti

Benim geçen ay iğneden sonra ağrım hiç olmadı diyodum 3.gün ağrım başladı bi kaç gün sürdü canım regl ağrısına benziyodu biraz daha hafifti

Merhabalar. igneden sonra benim hep agrım olmustu. regl belirtileri şeklinde. özellikle sol kasıkta. değilim tam sökmedi bu ay her zamankinden farklı. perşembe dr randevum var bakalım. Rabbim yardımcımız olsun.

Benim geçen ay iğneden sonra ağrım hiç olmadı diyodum 3.gün ağrım başladı bi kaç gün sürdü canım regl ağrısına benziyodu biraz daha hafifti

Acaba bizim yumurtalar gecmi catliyor.ya hic bir yerde kesin bilgi yok.yani biz şu igneyi vurulunca kesin kesin olarak 36 saattemi çatliyor.sonradan olma ihtimali varmi...doktora bu sefer gidince sorucam.

Merhabalar. igneden sonra benim hep agrım olmustu. regl belirtileri şeklinde. özellikle sol kasıkta. değilim tam sökmedi bu ay her zamankinden farklı. perşembe dr randevum var bakalım. Rabbim yardımcımız olsun.

Valla kobay faresine dondük.insallah telafisi olmayan zarar görmeyiz

Acaba bizim yumurtalar gecmi catliyor.ya hic bir yerde kesin bilgi yok.yani biz şu igneyi vurulunca kesin kesin olarak 36 saattemi çatliyor.sonradan olma ihtimali varmi...doktora bu sefer gidince sorucam.
Bence illa ki 36 saatte çatlamıyo, iğne o zaman etkisini göstermeye başlıyo ama 36 saatten sonraki günde de çatlıyo olabilir

Doktordan ciktim simdi gelismemisler bu ay bos gecer bisey bekleyemeyiz dedi adetliyken gel dedi yine gozlerim dolu ciktim muayneden
Ay kuzum kıyamam ya üzme kendini mutlaka gelicek bebişler. Klomen kullanınca bi gün kesin olucak. Benim de bi tane yumurtam var bu ay, 9.gün 11mm di, 12-13 olsa daha güzel olurdu dedi doktor bana da. 14-15.güne kadar yeterli boyuta gelir büyük ihtimalle ama olmazsa da üzülme klomene güzel cevap veriyo vücudun dedi. Yani üzme kendini, klomenle mutlaka bebişimiz olucak

Bana zaten erken gelmissin 13-14.gunde bakilir dedi ama cokta buyumez dedi hemen ciktim odadan cunku cok duygusalim doktorla konussam aglicaktim bilmiyorum artik kendimi kandiriyormusuk gibi hissediyorum esime söyleyemedim sadece 1 ay klomen kullanilmazmis dedim yalniz kalip aglamak istiyorum

kızlar HSG(RAHİM FİLMİ) adet bittikten hemen sonra yapılıyor. Adetin 7.-10. günleri arası tercihen. çekilmeden önce kanda gebelik testi yapılıyor. Adet görünce doktorunuza gidin hemen gün alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…