Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktordan ciktim simdi gelismemisler bu ay bos gecer bisey bekleyemeyiz dedi adetliyken gel dedi yine gozlerim dolu ciktim muayneden
Bir vakti var canm demek ki.dua et bol bol bak ben 15 yıldr adet oluyorum pkoluyum ilk kez geçen ay iki kere adet oldum onda da yumurtam gelişti 7 ay sonra rabbim isteynce oluyo

Bana zaten erken gelmissin 13-14.gunde bakilir dedi ama cokta buyumez dedi hemen ciktim odadan cunku cok duygusalim doktorla konussam aglicaktim :KK43: bilmiyorum artik kendimi kandiriyormusuk gibi hissediyorum esime söyleyemedim sadece 1 ay klomen kullanilmazmis dedim yalniz kalip aglamak istiyorum
Sakın üzme öyle kendini. Moralini bozup vücudunu strese sokarsın canım benim. En azından geçen aydan biliyosun ki klomen kullanınca yumurtaların gelişti çatladı. Yine aynı yöntemi kullanıcaksın öbür ay ve mutlaka kullandığın bi ayda gelicek bebiş

Kizlar, doktorum genetik test istemişti. Izmırde faktör 8 mutasyonuna bakilan yer biliyor musunuz? Digerleri dokuz eylülde bakılıyormus. Sadece o bakilmiyormis.
Genetik testlere dokuz eylülde hepsine bakılmıyo mu canım bakılıyo diye biliyodum hepsine. Ege ya da tepecikte de bakılıyo olabilir

Rahim filmi ile ilgili hic bilgim yok.nasil oluyor nezaman oluyor...4yasinda bir oglum var olmazsa zorlamiyacagim tup bebegi duşünmüyorum.hic cocugum olmasaydi belki düsunürdüm.gerci bilmiyorum zaman ne göstericek.bizim istememizle olmuyor malesef doktor karar veriyor tedavi sürecine..
cnm adetin 9. gunden 11. gune kadar cekilebiliosun. doktor oyle soylemisti. rahim asagida oluomus. ben aneatezili 750 tl verdim. agrim olmadi gun icinde. ama sadece iliskide oldu. lekelenmeler oldi birazda

cnm adetin 9. gunden 11. gune kadar cekilebiliosun. doktor oyle soylemisti. rahim asagida oluomus. ben aneatezili 750 tl verdim. agrim olmadi gun icinde. ama sadece iliskide oldu. lekelenmeler oldi birazda

Sagol canim insallah gerek kalmaz

Sakın üzme öyle kendini. Moralini bozup vücudunu strese sokarsın canım benim. En azından geçen aydan biliyosun ki klomen kullanınca yumurtaların gelişti çatladı. Yine aynı yöntemi kullanıcaksın öbür ay ve mutlaka kullandığın bi ayda gelicek bebiş

İnsallah cnm heipimisin :KK43: eske her ay kullansak 1 ay bos gecmese adetim gelsede bir an once gitsem doktora :KK43:

Oo 750 çokmuş ya ben de bikaç ay daha olmazsa çektiririm diyordum ama çok fazlaymış bütün özel hastanelerde aynı mı acaba, anestezi olmadan da dayanılmaz ki

X