Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende belirti yok canım. Zaten 8 gün geçti iğneyi yapalı. Bir gebelik oluşmuşsa da hissetmek için çok erken.
Zaten ilk denediğim aylarda kendimde her belirtiyi aradığımdan artık çok kendmi dinlemiyorum:110:
Ya ben cok belırtıye takılmıyorum gercı , belırtı olup adet oldugum cok zamanlar oldu.
hayırlısı olsun

Merhaba ben bugün sabah saat 09.25 te çatlama iğnesi oldum. Sanırım pazar günü akşam saat 21.25te değerlendirmem gerekiyor. Bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum. Dikkat etmek gereken şeyler var mi? Bu konuda pek bir bilgim yok.🥺🥺
Yarından itibaren mi 17 gün saymam gerekiyor?
Bugün reglin ilk gününden itibaren 15. gün.
Ya ben cok belırtıye takılmıyorum gercı , belırtı olup adet oldugum cok zamanlar oldu.
hayırlısı olsun
Bunu doğru dedin :)

Canım çok üzüldüm fizik tedavi ile geçeceğini düşünüyorum 😔 umarım sizi yormadan atlatabileceğiniz bir süreç olur
Çok şükür canım evde hareketler egzersizle 1 yaşına kadar geçer dediler ve fizik merkezlerine gitmeye gerek yok dediler. Sürünmeye başlayınca daha da aktif olur deidler. Bizde her gün egzersiz masaj yapıyoruz koluna

hayırlısı olsun
Buna belirtii denmez tabi ama. Normalde hayatta sevmediğim bir yemek istedi canım bu sabah. Yani nerden aklıma geldi bilmiyorum ama çıldırıcam. Soslu kızartma diye kafayı yedim. Bunun sebebi tabi hamilelik değil şişkoluk da olabilir:63:

Buna belirtii denmez tabi ama. Normalde hayatta sevmediğim bir yemek istedi canım bu sabah. Yani nerden aklıma geldi bilmiyorum ama çıldırıcam. Soslu kızartma diye kafayı yedim. Bunun sebebi tabi hamilelik değil şişkoluk da olabilir:63:
hıc bellı olmaz canımmmm,
ınsallah bebısın etkısıdır

Bende bugün yine bı test yaptım mavi olan bugünkü,ama dünkü farklı marka belki onun etkisi bugünkü biraz daha net daha hassas belkide.
İğne hala gitmemiş mi sinir bozucu 😡🤢 üç testim var yapcam üç gün bakalım

Eklentiler

• IMG_20220329_065521.jpg
    IMG_20220329_065521.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20220329_065500.jpg
    IMG_20220329_065500.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 41
Bende bugün yine bı test yaptım mavi olan bugünkü,ama dünkü farklı marka belki onun etkisi bugünkü biraz daha net daha hassas belkide.
İğne hala gitmemiş mi sinir bozucu 😡🤢 üç testim var yapcam üç gün bakalım
Gebelik testi beta hcg mi o papatyacım? Çatlatma iğnesinde sonra pozitiflik mi veriyormuş? ben bilmiyordum bunu

Gebelik testi beta hcg mi o papatyacım? Çatlatma iğnesinde sonra pozitiflik mi veriyormuş? ben bilmiyordum bunu
Evet kuzum beta testi.
Çatlatma iğnesi vücuda beta HCG salgıladığı için testler pozitif cikiyo canim.
Bazısında 7 gün bazısında 12gun etkisi geçiyor.
Bakalım benimde yarın 10gun.

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim
iğnedir kuzum daha

X