Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dinlivem abla bugün son nst ye girdim sanırım 38 hafta cumartesi doluyo kovit testi istedi doktorum onu verdim yarın Arıcam gün vercek sanırım en azından 38.haftasini doldursun dedi

Dinlivem abla bugün son nst ye girdim sanırım 38 hafta cumartesi doluyo kovit testi istedi doktorum onu verdim yarın Arıcam gün vercek sanırım en azından 38.haftasini doldursun dedi
Tam yan değil aslında çapraz duruyo ama doktorum dönmez artık dedi riske atmayalım omuz takılması falan olur sinirleri zedeler boynundaki vs dedi

Cnm cok geçmiş olsun bildirim gelmedi uzun zamandır bana burdan, nasıl şimdi bebeğin

peraares canım nasılsın nasıl gidiyor
iyiyim canım 6. haftada kalp atışını gördük 6+2 ölçüldü bu hafta yine gidicem kontrole. Mide bulantısı yorgunluk falan, daha önce hiç bu kadar yoğun belirtiler hissetmemiştim. Her belirtiye mutlu olup ağlıyorum günde 2 kez kan sulandırıcı verdi ondan biraz korkuyorum sabahları yapamıyorum umarım akşam yapmam yetiyordur LaRisaCca

Mervişimmm gözün aydın kuzum rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin
Çok teşekkür ederim ablacım pazartesi günü aslında kontrol diye gittik sezeryana girdik tek kordon kan akımı normal dedi 2 kat kordon dolanmış akıllı yavrum zorlamamis kendini çok şükür bı sorunu yok sarılık sınırda çıktı bil bol emzir dedi doktorumuz dün bende dikişlerimi göstermeye gittim bebişim kontrolüyle beraber dikişin iyi dedi krem verdi doktorum

sağlıkla ilerlesin. Sağlıkla kucağına al canım benim

2 aylık oldunuz bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…