Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yine çok azmış cnm ya hatta rapor olmasına rağmen artık kutu basi para alicakmis hainler 😆neyse Allah'tan benim az kaldı 😆
Evet hem ona para veriyorum hem göbekten progesteron verdi 7 günlük kutu 200 lira 😅 oysa kalçadan depot verse 17 liralık muadili var ama bi bildiği vardır diye riske girmedim

Evet hem ona para veriyorum hem göbekten progesteron verdi 7 günlük kutu 200 lira 😅 oysa kalçadan depot verse 17 liralık muadili var ama bi bildiği vardır diye riske girmedim
Valla cok para harcanıyor Allah yardımcımız olsun..

🥺 Çok üzüldüm canım 😔 Rabbim tez vakitte tekrar sağlıkla nasip etsin inşallah.. dr lar neden olduğunu düşünüyor
Ayrıntılı genetiğe gidecek büyük ihtimalle genetik.. eğer öyleyse genetikli tüp bebek önerdi. Genetik değilse bağışıklık sorunu olabilir steroid verip kan sulandırıcı dozunu arttırıcaz dedi.. e verseydin steroid.. İstanbul'da tüp bebekte neredeyse rutin prednol veriyorlar

Ayrıntılı genetiğe gidecek büyük ihtimalle genetik.. eğer öyleyse genetikli tüp bebek önerdi. Genetik değilse bağışıklık sorunu olabilir steroid verip kan sulandırıcı dozunu arttırıcaz dedi.. e verseydin steroid.. İstanbul'da tüp bebekte neredeyse rutin prednol veriyorlar
Ahh ahh 🥺 ne desem bilemiyorum. O boşluğu iyi bilirim

Canım benim de 11 aydır olmuyordu, tedaviye başlamadan hsg önerdi doktor çekildim ve tek tüpümde hidroselpinks çıktı bu gebeliğe engel bir durummuş sağ tüpümü aldılar ve bu ay klomen ve ovitrelle ile başladık inşallah tutar. Yani önce hsg çekilmesi daha mantıklı bence bir sıkıntı barsa boşu boşuna vücuda hormon yüklemek saçma bence
hidroselpinks ameliyatı sonrası gebelik ne kdr sürede oluştu

Merhaba arkadaşlar sayfayı 10 gündür takip ediyorum 😊😊 bugün çatlatma iğnemin vuruluşunun üstünden 11 gün geçti.. testi gece 12 gibi yaptığımda bu silik çizgi hiç yoktu moral bozukluğuyla yattım 😔 sabah namazı için kalktığımda ikinci çizgiyi gördüm hala inanamıyorum acaba iğnenin etkisi mi yoksa hamile miyim

Eklentiler

• 855FED9E-6218-4A23-904F-4CE5708F0EDE.jpeg
    855FED9E-6218-4A23-904F-4CE5708F0EDE.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba arkadaşlar sayfayı 10 gündür takip ediyorum 😊😊 bugün çatlatma iğnemin vuruluşunun üstünden 11 gün geçti.. testi gece 12 gibi yaptığımda bu silik çizgi hiç yoktu moral bozukluğuyla yattım 😔 sabah namazı için kalktığımda ikinci çizgiyi gördüm hala inanamıyorum acaba iğnenin etkisi mi yoksa hamile miyim
Canim testi tekrarla hemen cunku bazen kendiliginden saatler sonra cizgi cikabiliyor. 5dk icinde cikmasi lazim. Birde gece yaptiginda hic cizgi cikmadiysa ignenin etkisi de gecmistir bence. Hadi insallah vardir 😍

Canim testi tekrarla hemen cunku bazen kendiliginden saatler sonra cizgi cikabiliyor. 5dk icinde cikmasi lazim. Birde gece yaptiginda hic cizgi cikmadiysa ignenin etkisi de gecmistir bence. Hadi insallah vardir 😍
İnşallah ya..🙏🏻 Evdeki son kaset testimdi bat a 6 gün var kendimi tutucam en az 2 gün kalana kadar test yapmayacağım demiştim ama yine engel olamadım kendime 😔 Pazartesi günü kan testi mi versem acaba kafam çok karışık

X