Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sizce hala iğne etkisi mi bu iğne olalı 11 gün oldu ilişki üzerinden 10 gün geçti tek ilişki oldu 2 gün önce yaptıgım testde bu sekılde idi iğne etkisi olsa o siliklik negatife dönmezmiydi

Eklentiler

• 16313073361454003808071138271991.jpg
    164,6 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar sizce hala iğne etkisi mi bu iğne olalı 11 gün oldu ilişki üzerinden 10 gün geçti tek ilişki oldu 2 gün önce yaptıgım testde bu sekılde idi iğne etkisi olsa o siliklik negatife dönmezmiydi
İğne etkisi olduğunu düşünmüyorum ama emin olmwk için bir kaç gün daha beklemekte fayda var derim canım

Bu hamilelik pisikolojiai nedir ya yedi bitirdi beni eşim arkadaşlarına hep gider evdw tek kalırım ugrascaam bişey bulurum bugün ilk defa giderkn ağladım canım sıkıldı canım hicbisey yapmak istemedi bunaldım daraldim

Normal cnm oo kac kez bos yere ağlayıp saniyesinde güldüğümü bilirim

Kızlar ovitrelle yumurtanın çatlamasını sağlamasının yanında kalitesini de arttırıyor mu? Ben ilaç kullanmadan 18 mm yumurtam oluşmuştu doktorum ovitrelle yapalım dedi yaptık. Normalde çatlama da görüyordum. Sizce kalitesine de etki ettiği için mi yaptı?

Ayy kıyamam seni de alıp çıkın dışarı.
Bu psikolojiyi anlaması lazım yoksa lohusa döneminde de tek kalırsın canım şimdi den aşıla kendini ona

Sahi lohusa psikolojisi nasıl bişey
Lohusa psikolojisi ne benzer gebelik psikolojisine
Herşeye alınıyorsun senin için iyi olsada sanki sana küfür etmş gibi hissediyorsun.
Uykusuzluk zaten beyni yoruyor. Hele huzursuz bir bebek ise eşinin desteği de olmazsa iyice zıvanadan çıkabilirsin

Ay o zaman ben kaynanamdan uzak durayım uykusuzluk zordur cnm haklısın es yardımi cok onemli

Ay o zaman ben kaynanamdan uzak durayım uykusuzluk zordur cnm haklısın es yardımi cok onemli
Benki kayınvalidesi ile çok iyi anlaşan biri olarak Lohusa döneminde zıt aldım derler ne ya o safhaya geldim
Ama inşallah geçicidir

Bu gün hiç halim yok dünden beri ateşim 37 üstü gece 38 oldu kolum kanadım kırık sanki gece eşime 3 defa seslendim ver çocuğu emzreyim yerimden kalkacak halim yoktu oda duymadı sinirlendim ağladım sabah dedim böyle böyle bu gün akşama kadar emzirmek dışı bebeğe dokunmadım

Ay yandım ben o zaman zaten anlaşamıyoruz geçmiş olsun usuttun mu acaba? Oh iyi olmuş azcık da babalar ilgilensin valla tek başımıza mi yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…