Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yandım ben o zaman zaten anlaşamıyoruz geçmiş olsun usuttun mu acaba? Oh iyi olmuş azcık da babalar ilgilensin valla tek başımıza mi yaptık
İnşallah çok karışmazlar. Bizim daireler yanyana birde erkek çocuktan ilk torun sevmeleri bile dokunuyor düşün

Anlamadım ki ne oldum die dün akşam ıhlamur demledim limonlu içtim bir güzel terleyip duş aldım sabahtan beri çok şükür iyiyim

Eşim aslında bana çok yardımcıdır. Gebelik evresinde yattım çoğu zaman sağolsun yaptı yedirdi kimseye muhtaç etmedi. Sadece ben çok yoruluyor die anneme gideyim deyip bir kaç gün orda kaldım.

İyi bari arada yapın tabi böyle kaçamaklar.

Maşallah Allah bozmasın tatlım.

31 agustosda catlatma iğnesi oldum bugunku testm bu sekılde asırı adet sancım var ama gelmıo bi hafiflio bi agrıo olsa hamılelık daha koyu olurdu değil mi cnku yarın adet gunum iğne etkisi mi acaba hala bu 4.dk cıktı ama silik denecek kadar silik gölge gbi cizgi testin üstünde 10 ml yi gösterdigi yazıyor 6gun once freely marka test siz iğneden snra erken gebelıkde ne zaman öğrendiniz

Normal cnm oo kac kez bos yere ağlayıp saniyesinde güldüğümü bilirim

Ayy kıyamam seni de alıp çıkın dışarı.
Bu psikolojiyi anlaması lazım yoksa lohusa döneminde de tek kalırsın canım şimdi den aşıla kendini ona

Eklentiler

• 16315506977558922787180523563732.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 48
İğne etkisi değilse var gibi sanki

Catlamama ihtimaline karsi yapmistir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…