Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim özür dilerim hiç görmemişim etiketi
İyiyiz biz kuzum sen nasılsın gebelik nasıl gidiyor canım ben ilk dozumu haziranda 2. Yi temmuzda biontech oldum hamd olsun bir yan etkisi olmadı , tetanozun 2. Dozuna denk gelmişti 2. Biontech im o yüzden araya 1.5-2 hafta mesafe koyarak aşılarımı oldum.

Merhabalar ovulasyon testi regl günün geçince mi yaptın da mı pozitif çıktı.
Öyle ise gebe olabilirsin.
Ben de ovulasyon testi ile gebeliği öğrenenlerdenim
Evet geçmişti ve hala olmadım o gün gebelik testi yaptım negatifti tekrar yapmadım. Neler oluyor anlamadım kan testi verip doktora gidicem heralde

Ara ara bulantilar, ağrılar idare ediyorum cnm oğlum iyi ama cok şükür maşallah azalmış sizin gününüz bende araştırıyorum su sıra ama dediğin gibi yan etki yapan yok bebeğe. Doktorum ayrıntılı ultrasonu görelim duruma göre olursun, tetanozu da bekletti, 6 ekimde ayrıntılı ultrasonum inşallah güzel haberler alirim

Gaz giderici takviyeleri ve egzersizlere nette bakıp dene istersen.
Gaz ise belli olur sonucunda.

Siz ovulasyon testinden sonra gebelik testi yaptığınızda çift çizgiyi gördünüz mü hemen
Ovulasyon testi yaptığımda elimde gebelik testi yoktu ve pandemi yasaları vardı die dışarı çıkamadık ilk iş gününde hastanede test verdik pozitiftş sonuç ve ben regl gününe 2 gün kala öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…