Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oyyyy kuzummmmmmmmm çok sevndmmmmm yaaaaaaaaa rabbmm hyrlısı ile tamamına erdirsin sağlıkla ilerletsin tek gibi görünüyor değer ama hiçte belli olmaz rabbim herkesi sevndrsnnnn
cnm benim çok saoll Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese bu sevinci yaşatsın inşallah bu sefer yarım kalmaz hayalim

Ayy kıyamam seni de alıp çıkın dışarı.
Bu psikolojiyi anlaması lazım yoksa lohusa döneminde de tek kalırsın canım şimdi den aşıla kendini ona
Deidm zaten arkandan ağladım bı boşlukta hissettim kendimi dedim dün beni ankamalle götürdu biliyo hassas olduğumu herşeye agliyom herşeye için bulanıyo dün kizilayda kusucaktim çiğ et kokusu pişmiş et karışık kokuyu ben pişmiş kokusu alıyorum dedi burnun duyguların çok hassaslasti iyice farkındayım dedi akşam 8de eve girdik çok mutlu oldum

Ayy kıyamam seni de alıp çıkın dışarı.
Bu psikolojiyi anlaması lazım yoksa lohusa döneminde de tek kalırsın canım şimdi den aşıla kendini ona
Allah razı olsun üstüm3 çok titriyo dün pastane pastane canım bişey istemişti onu aradık bulduk yedim çok şükür bide 1 kilo aldı doya doya ye diye geçen gece karnıma bı kram girdi duscek diye çok korktum belki de gaz sancisidir ama benim gazim olmaz ki hiç neyse sabah kalkınca anlattım internetin altını üstüne getirmiş bebek gelişimini okumuz bana da gosteriyo bebeğimiz böyle şimdi diye bulantidam yiyemiyorum bişey fazla bebeğimiz için yemek zorundasin diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…