Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben can atıyorum valla olayım diye ama daha işte küçük benimki. Kuzum özellikle Allah korusun delta çok etkiliyormus😔 çok zormuş zaten karantinasi bile 20 gün deltanin. İnşallah en yakın zamanda olursun, benim içinde hemen geçer zaman kazasız belasız🙏
Oyleymis cnm haklısın, eşim cok dikkat eidyor ama olacağı varsa da olur bi şekilde, bi abimlerle görüşüyorum, çocukların da okulu başladı onlardan da gelebilir, bilmiyorum sanırım olcam, bakalim detaylı ultrasonu atlatalim da inşallah

Oyleymis cnm haklısın, eşim cok dikkat eidyor ama olacağı varsa da olur bi şekilde, bi abimlerle görüşüyorum, çocukların da okulu başladı onlardan da gelebilir, bilmiyorum sanırım olcam, bakalim detaylı ultrasonu atlatalim da inşallah
İnşallah kuzum. Güzel haberler alalım 🙏

Pazartesi günü kolonaskopi yapacakmis ne ilaç verdi ne başka bişi pazartesi günune kadar ağrın devam ederse acilden Serum al dedi kesin bişi demem için kolonaskopi yapmam gerek dedi bağırsak yırtığı da olabilir enfeksiyon da olabilir diye bir sürü hastalık saydı ve ağrım o kadar fazla ki nefes alıp verirken batma oluyor sadece sağ kasıkta @Otrera kan aldı röntgen çekti
Allah Allah neden acaba.
P.tesiden erken sürede yapamıyor mu acil olaraktan.
Ölelim mi ynai deseydin.

Hayırdır neden ki
Kan verecektim şehir Hastanesi'nde sekrete bastıra bastıra dememizw ramen herkes bı haber. 1 bucuga kadar aç karnina bekledim kan şekerim düştü 1 buçukta sıra bana geldi öğle arası bitti içeri girdim dışardan hasta almıyoruz dedi sinirle çıktım hastaneden girişimi de iptal ettim

Kan verecektim şehir Hastanesi'nde sekrete bastıra bastıra dememizw ramen herkes bı haber. 1 bucuga kadar aç karnina bekledim kan şekerim düştü 1 buçukta sıra bana geldi öğle arası bitti içeri girdim dışardan hasta almıyoruz dedi sinirle çıktım hastaneden girişimi de iptal ettim
Doktorum kan istedi özel hastane olduğu için sigorta belli bı kismini karşılıyo fazla tututo bizede şehir Hastanesi'nde verelim dedik

Pazartesi günü kolonaskopi yapacakmis ne ilaç verdi ne başka bişi pazartesi günune kadar ağrın devam ederse acilden Serum al dedi kesin bişi demem için kolonaskopi yapmam gerek dedi bağırsak yırtığı da olabilir enfeksiyon da olabilir diye bir sürü hastalık saydı ve ağrım o kadar fazla ki nefes alıp verirken batma oluyor sadece sağ kasıkta @Otrera kan aldı röntgen çekti
Ala ala çok garip Nedn pazartesiyi bekliyor acıdan agrıdan ölelim mi deseydin bu ne saçma iş böyle

Allah Allah neden acaba.
P.tesiden erken sürede yapamıyor mu acil olaraktan.
Ölelim mi ynai deseydin.
Diyeti varmış ondan galiba en erkeni pazartesi yoksa daha gece vereceklerdi zaten çok ilgilenmedi iki de bir dediği burası poliklinik yapacağım bişi yok acile gidin diye

Ala ala çok garip Nedn pazartesiyi bekliyor acıdan agrıdan ölelim mi deseydin bu ne saçma iş böyle
Bende dedim hareket edemiyorum oturup kalkamıyorum diye poliklinik olduğu için elimden birşey gelmez yapacağım şey kolonaskopi oda pazartesi ağrın oldukça acile git serum ilaç versinler dedi

Ahhh bu hastaneler insanları yormaktan başka bazen birşey bildikleri yok.
Dinlemeden direk işlem yapıyorlar

Çok merak ettim ne olabilir die.
Allah acil şifalar versin canım.
Dinlen bakalım p tesi ne olur
Bende aynı sekilde merak icindeyim burada paylaşmıştım bı doktor arkadaş gaz var yoğun dedi oda sadece röntgenle yorum yaptı sonuçta net bişi demek için muayne ve diğer sonuçlara da bakılması lazım halen düşünüyorum gaz olsa niye geçmedi niye bu kadar ağrı yaptı

Kızlar merhaba, bu ay ilk defa ovitrelle kullandım. Doktora kontrol için gittiğimde 18 mm folikül gördüğünü ve çatlama iğnesi vereceğini söyledi adetim 15. Günü bugün. Saat 15.00 gibi iğneyi yaptık. Yarın gece ilişki olsun dedi. Eşimde sperm sorunu yok ben bugün yarın ve ctsi değerlendirmeyi düşünüyorum.

bir de iğnede hcg varmış sanırım. Bu durumda gebelik testi en erken ne zaman yapılabilir?

Kızlar merhaba, bu ay ilk defa ovitrelle kullandım. Doktora kontrol için gittiğimde 18 mm folikül gördüğünü ve çatlama iğnesi vereceğini söyledi adetim 15. Günü bugün. Saat 15.00 gibi iğneyi yaptık. Yarın gece ilişki olsun dedi. Eşimde sperm sorunu yok ben bugün yarın ve ctsi değerlendirmeyi düşünüyorum.

bir de iğnede hcg varmış sanırım. Bu durumda gebelik testi en erken ne zaman yapılabilir?
14.gun yaparsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız

merhaba daha önce aşılama yaptıran var mı? bugün aşılama yaptırdım ve sedyede sadece 10 dakika yattım ve idrara sıkışık olduğum için 10. dakikada kalkıp hemen tuvalete gittim bi sıkıntı olur mu? birde sonrasında pembemsi hafif bi akıntı geldi bilgisi olan yazabilir mi

X