Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nedir bu şimdi hiçbirşey anlamadım ben 🤔
Doktor bağırsakların arasında sıvı var dedi bende konu açmıştım orda gaz gözüküyor dedi 10 da randevum var gastroenteroloji bölümüne oraya git demişti doktor orda tam olarak belli olacak uyutmasi agrisi nasıl bir gazsa 2 gündür böyleyim

Doktor bağırsakların arasında sıvı var dedi bende konu açmıştım orda gaz gözüküyor dedi 10 da randevum var gastroenteroloji bölümüne oraya git demişti doktor orda tam olarak belli olacak uyutmasi agrisi nasıl bir gazsa 2 gündür böyleyim
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine 😔

Asko normal planda yarın çekilecektim suan hastanedeyim dünden beri mide bulantım ve sağ kasık ağrım var apandisitten şüpheleniyor doktor tomografi sonucuna göre çıkacak inşallah temiz çıkarsa yarın rahim filmi çekilecem
noldu kuzum sonuç peki ne durumdasnn şimdii apandis miymiş

noldu kuzum sonuç peki ne durumdasnn şimdii apandis miymiş
Apandisiti dün elemisti bugün gastroenterolojiye geldim muayne oldum kan ve röntgen istedi 2 de çıkacak yalnız doktor hocama danışayım falan dedi gaz dedik ama inşallah gazdır

Canım gittin mi doktora ne söyledi neymiş tam olarak problem

Canım gittin mi doktora ne söyledi neymiş tam olarak problem
Pazartesi günü kolonaskopi yapacakmis ne ilaç verdi ne başka bişi pazartesi günune kadar ağrın devam ederse acilden Serum al dedi kesin bişi demem için kolonaskopi yapmam gerek dedi bağırsak yırtığı da olabilir enfeksiyon da olabilir diye bir sürü hastalık saydı ve ağrım o kadar fazla ki nefes alıp verirken batma oluyor sadece sağ kasıkta Otrera Otrera kan aldı röntgen çekti

LaRisaCca LaRisaCca nasılsın cnm miniklerin nasil? Yanlış hatirlamiyosam sen aşı olmuştun, bebeklerin ve sen herşey yolunda demi? Doktorum 20.haftadan sonra benim de aşı olmamı ısrarla istiyor, bizde eşimle kararsız kalıyoruz
Kuzum benim doktorum ilk üç aydan sonra olabilirsin ne zaman istersen dedi. Bende bu ay sonu olacagim ikili taramadan sonra. İkinci dozu olmadan gebe olduğumu öğrendim, mutlaka aşı olunmalı diyorlar hele ki hamileyken risk yüksek nefes alıp verme zorlaştığı için diyorlar ama. Senin ilk aşı mı düşündüğün?

Kuzum benim doktorum ilk üç aydan sonra olabilirsin ne zaman istersen dedi. Bende bu ay sonu olacagim ikili taramadan sonra. İkinci dozu olmadan gebe olduğumu öğrendim, mutlaka aşı olunmalı diyorlar hele ki hamileyken risk yüksek nefes alıp verme zorlaştığı için diyorlar ama. Senin ilk aşı mı düşündüğün?
Benimde 2.olucak cnm birinciyi hamile kalmadan önce oldum, evet bana da corona olursan bebeği etkiler dediler iyice korktum

Benimde 2.olucak cnm birinciyi hamile kalmadan önce oldum, evet bana da corona olursan bebeği etkiler dediler iyice korktum
Ben can atıyorum valla olayım diye ama daha işte küçük benimki. Kuzum özellikle Allah korusun delta çok etkiliyormus😔 çok zormuş zaten karantinasi bile 20 gün deltanin. İnşallah en yakın zamanda olursun, benim içinde hemen geçer zaman kazasız belasız🙏

X