Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asko aşılama yaptiracaktim ama aşılama yapan doktora randevu yoktu bende aynı hastanede başka doktora gittim bu ay klomen falan kullanayım diye ama doktor rahim kalınlığına ve polip varmış ona takıldı onceligim o oldu şimdi ilk aşılamami yapan doktorda söylemişti ama bir başka doktor gerek yok normal demişti şimdi aşılama klomen herşeyi geçtim polip ve rahim kalınlığınin üstünde duracam polip tutunmayı engeller dedi doktor
tbikide en dgru karar bu olur bbgm ilk önce sorunları ortadan kaldırıp ilerlemek senin için fayda sağlayacaktır eminim herşey gönlünce olsun inşallah

Teşekkür ederim doktordan çıktım tahliller temiz eşimde sonucu normal dedi tekrar rahim filmi istedi rahim kalinligi ve polip icin
tbikide en dgru karar bu olur bbgm ilk önce sorunları ortadan kaldırıp ilerlemek senin için fayda sağlayacaktır eminim herşey gönlünce olsun inşallah

Canım geç gördüm biraz iyiyim sen nasılsın bebişin nasıl 🤗hala güzel haber alamadım en son doktor klomeni kullan yaz sonuna kadar gelme demişti bende klomeni kullandım ama 2 aydır biraktım 6 aydan fazla kullanmak zararlıymış sanırım çalışmalara devam 😉kendi haline bıraktık bakalım olmazsa yeniden Bi başka doktora görünücem 😔

Canım geç gördüm biraz iyiyim sen nasılsın bebişin nasıl 🤗hala güzel haber alamadım en son doktor klomeni kullan yaz sonuna kadar gelme demişti bende klomeni kullandım ama 2 aydır biraktım 6 aydan fazla kullanmak zararlıymış sanırım çalışmalara devam 😉kendi haline bıraktık bakalım olmazsa yeniden Bi başka doktora görünücem 😔
Bende iyim Sukur maalesef bebisi kaybettim kalbi atmadi uc ay yasak bebek bana 🥲
Ayy Evet olmuyorsa baska doktora gorun insallah mucizeler olsun hayatimuzda 💙🥰

Bende iyim Sukur maalesef bebisi kaybettim kalbi atmadi uc ay yasak bebek bana 🥲
Ayy Evet olmuyorsa baska doktora gorun insallah mucizeler olsun hayatimuzda 💙🥰
Kıyamadığımmm😔😔😔ne desem boş biliyorum çok geçmiş olsun Rabbim öyle kısmet etmiş üzülme yine evlatlar nasip etsin inşallah sana 🙏rabbim ne derse o olur.. Biraz dinlen sende bu süreçte vitamin al destek al.. Çalışıyorum da doktora gitmekte zor çünkü yumurta takibi fala in derken haftada birkaç kez gitmen gerekiyor ama tabii bebiş işten daha önemli bu ayda geçsin gidicez inşallah canım.. Hepimizin hayatında mucizeler olsun inşallah 🤗🥰❤️

Kıyamadığımmm😔😔😔ne desem boş biliyorum çok geçmiş olsun Rabbim öyle kısmet etmiş üzülme yine evlatlar nasip etsin inşallah sana 🙏rabbim ne derse o olur.. Biraz dinlen sende bu süreçte vitamin al destek al.. Çalışıyorum da doktora gitmekte zor çünkü yumurta takibi fala in derken haftada birkaç kez gitmen gerekiyor ama tabii bebiş işten daha önemli bu ayda geçsin gidicez inşallah canım.. Hepimizin hayatında mucizeler olsun inşallah 🤗🥰❤️
Bende Insallah tekrar yeniden baslamaya calisiyorum islerimi biraz dolduruyum birde zaman dolsun anliyorum seni cok yogun seyler hepsi is zaten zor vakit daraliyor insallah duzelir hersey ❤️

Merhaba kızlar adet günüm geçeli 3 gün oldu adet günü biraz kananm başladı ve gitti. Ovulasyon yaptım bugün baya koyu çıktı. başına gelen var mı. Bu ay hiç uğraşmadım takmadım kafama ama böyle olunca noluyo dedim😅

Merhaba kızlar adet günüm geçeli 3 gün oldu adet günü biraz kananm başladı ve gitti. Ovulasyon yaptım bugün baya koyu çıktı. başına gelen var mı. Bu ay hiç uğraşmadım takmadım kafama ama böyle olunca noluyo dedim😅
Merhabalar ovulasyon testi regl günün geçince mi yaptın da mı pozitif çıktı.
Öyle ise gebe olabilirsin.
Ben de ovulasyon testi ile gebeliği öğrenenlerdenim

ne zmn çekileceksn cnm
Asko normal planda yarın çekilecektim suan hastanedeyim dünden beri mide bulantım ve sağ kasık ağrım var apandisitten şüpheleniyor doktor tomografi sonucuna göre çıkacak inşallah temiz çıkarsa yarın rahim filmi çekilecem

X