Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum harika diyemeyiz ama kötü de diyemeyiz. Aşılama için de tüp için de yeterli 🤗
Lari hatırlıyor musunuz bı ara size polip ve rahim kalınlığından bahsetmiştim şimdi ki doktor bundan bahsetti ilerleyen günlerde kesin bişi diyecem dedi. Bugün adetin 1.gunu yarın 2 hormon testleri istedi yarın verecem şuan aşılama ve klomeni askıya aldım önceliğim polip'in kesin olup olmadigini kesinleştirmek gerekirse histereskopi yaptıracam rahim filminde cikmamis diye biraz şaşkın yüz ifadesi vardı eşim proseed kullandı keçi boynuzu pekmezi şimdi halen devam ediyor edecekte Total sayı niye 400lerde çıkmış acaba anormal bı durum mu ki ilk defa rastladım

Bu arada asko sen nasılsın bebisler nasıl uzun zamandir konuşamadık sona yaklaştın bebisleriini kucağına almaya az kaldı 🤗😍 sağlıcakla kucağınıza alın inşallah 🙏

Lari hatırlıyor musunuz bı ara size polip ve rahim kalınlığından bahsetmiştim şimdi ki doktor bundan bahsetti ilerleyen günlerde kesin bişi diyecem dedi. Bugün adetin 1.gunu yarın 2 hormon testleri istedi yarın verecem şuan aşılama ve klomeni askıya aldım önceliğim polip'in kesin olup olmadigini kesinleştirmek gerekirse histereskopi yaptıracam rahim filminde cikmamis diye biraz şaşkın yüz ifadesi vardı eşim proseed kullandı keçi boynuzu pekmezi şimdi halen devam ediyor edecekte Total sayı niye 400lerde çıkmış acaba anormal bı durum mu ki ilk defa rastladım

Bu arada asko sen nasılsın bebisler nasıl uzun zamandir konuşamadık sona yaklaştın bebisleriini kucağına almaya az kaldı 🤗😍 sağlıcakla kucağınıza alın inşallah 🙏
Hatırlıyorum tabiki hayatım 🥰
Eğer bir sorun varsa önce bunun çözülmesi gerekir belki de sonra herşey çorap söküğü gibi kendiliğinden gelir ve ya tedavi gerekse bile bu problemler çözüldüğünde önünde duran sana risk yaratacak problemler çözülmüş olur 🤗
Canım spermler 3 ayda kendini yeniliyor tedavi, 3. Ay sonunda yanıt veriyor mu vermiyor mu anlarsınız 🤗
Biz iyiyiz canımıniçi, bebişler büyüyorlar, doğum nasipse ekimde olacak. Sürekli dualarımdasınız Rabbim bekleyen isteyen herkese hayırlısı ile tez vakitte nasip etsin inşallah 😍

Hatırlıyorum tabiki hayatım 🥰
Eğer bir sorun varsa önce bunun çözülmesi gerekir belki de sonra herşey çorap söküğü gibi kendiliğinden gelir ve ya tedavi gerekse bile bu problemler çözüldüğünde önünde duran sana risk yaratacak problemler çözülmüş olur 🤗
Canım spermler 3 ayda kendini yeniliyor tedavi, 3. Ay sonunda yanıt veriyor mu vermiyor mu anlarsınız 🤗
Biz iyiyiz canımıniçi, bebişler büyüyorlar, doğum nasipse ekimde olacak. Sürekli dualarımdasınız Rabbim bekleyen isteyen herkese hayırlısı ile tez vakitte nasip etsin inşallah 😍
Aynen önce sorunu çözmek olacak .🙏 Ayy az kaldı yaa ne güzel dün gibi aklımda tüp yaptırdığın gün hamilelik haberini verdiğin gün 😍😍😍😍 sağlıcakla al kucağına bebişini bir avazda da doğur 🙏🤭❤️

Eki Görüntüle 2910455 kızlar yorum yapar mısınız ? 400 çıkmış Total sayı sıkıntı olur mu 2 aydır proseed keçi boynuzu ve bı takviye ilaç daha kullanıyordu adını unuttum doktor vermişti ilacı geçen ay bitmişti 15 gündür sadece keçi boynuzu pekmezi tuketiyordu
Canım bende bu testlerinpek anlamıyorum ama proxeed plus eşime çok iyi gelmişti kullansın derim

Canm değerler ne kötü ne iyi orta düzeydesiniz ama bebiş yapmaya yeterli bnce sen oyalanmadn Bi ikna edip aşılama yada tüpe git imkanın varsa
Asko aşılama yaptiracaktim ama aşılama yapan doktora randevu yoktu bende aynı hastanede başka doktora gittim bu ay klomen falan kullanayım diye ama doktor rahim kalınlığına ve polip varmış ona takıldı onceligim o oldu şimdi ilk aşılamami yapan doktorda söylemişti ama bir başka doktor gerek yok normal demişti şimdi aşılama klomen herşeyi geçtim polip ve rahim kalınlığınin üstünde duracam polip tutunmayı engeller dedi doktor

X