Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Banada letu verdi bugün kontrole gittim büyümüş ve devam ediyor dedi değerlendirmek için günler verdi adetin 3 gün geçerse kan ver dedi ama catlatma iğnesi vermedi
Ben hem letu hem femara kullandım ikisinde de çatlama iğnesi vermediler hatta takip bile yapılmadı 5. Günden sonra 2 günde bir ilişki dedi. Klomenden daha etkili olduğu için yumurta zaten çatlar demişti iki doktor da ama forumda gördüğüm herkese çatlama iğnesi veriliyor genelde

20210815_111710.jpg
kizlar bugün transferimin 6.gunu. ovitrelle catlatma iğnesini 12 gün önce yapmıştım. Bu gebelik testleri bugün ve düne ait çizgileri gördüm ama catlatma ignesinin etkisi midir sizce

Eki Görüntüle 2901680 kizlar bugün transferimin 6.gunu. ovitrelle catlatma iğnesini 12 gün önce yapmıştım. Bu gebelik testleri bugün ve düne ait çizgileri gördüm ama catlatma ignesinin etkisi midir sizce
Doktor bana 13.gun test yapabilirsin dedi sabaha inşallah yine pozitif çıkar sizinki🤗

Eki Görüntüle 2901680 kizlar bugün transferimin 6.gunu. ovitrelle catlatma iğnesini 12 gün önce yapmıştım. Bu gebelik testleri bugün ve düne ait çizgileri gördüm ama catlatma ignesinin etkisi midir sizce
Canim ben ovitrelle ile 12.gun öğrenmistim gebe oldugumu. Ama tup bebek degil benimki o yuzden transfer islerinden pek anlamiyorum. İnsallah hamilesindir canim🙏🏻🙏🏻

Ben tiroid insülin direnci ve pcos hastasıyım kilo vermeye çalışıyodum en son 82.30dan 80.05e düştüm 2 haftada azimle sunan maksimum 81.10 faln goruyodum 1 ay önceden içime dogdu o zaman da 400 ki bı değer görmüştüm sanki yada yine 300lu sonra o hafat yaptım negatifti demekki yeni oluyodu bu hafat çok bulantim kasık ağrım olunca içime doğmuş gibi gittim 2 tane test aldım ikisi de pozitif ve ben şok bugün de kan verdim 306.41 dege ben hala şok LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom ablamlaaaarrrrrrr siz ne kadar dua etsem az beni hep pozitif yönlendirilmiş sizn sayenizde doktor değişimi yaptım bide pcos gebe olmak zor diyorlardı Nasip demekki biri demişti burdan Allah sevindirecehi zamanı bilir diye şükür kime desem sabahtan beri agliyo eşim gülerken ağladi resmen
Ben de ağladım darısı bizim başımıza sagliklica hayirlica inşallah çok sevindim adiniza

X