Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar
Benim çatlama iğnesi ile tutmadı
Ancak 8 9 günden sorma öğrenenler var.
Teşekkür ederim cevap için ya ben iğnenin etkisi olacağını bile bile bugün 5. Gün ve test yaptım akşam ilk idrarla falan değil. Böyle çıktı testim merak ettm acaba erkenden öğrenenler var mıdır diye :) bu arada sağlıkla kucaklayin bebisinizi

Eklentiler

• IMG_20210816_215540.jpg
    IMG_20210816_215540.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 21
Teşekkür ederim cevap için ya ben iğnenin etkisi olacağını bile bile bugün 5. Gün ve test yaptım akşam ilk idrarla falan değil. Böyle çıktı testim merak ettm acaba erkenden öğrenenler var mıdır diye :) bu arada sağlıkla kucaklayin bebisinizi
Benim doktorum 12 13 günden oncekiler seni yanıltır demişti canım yine doktora danış istersen

Bu aralar bosuna yapma canim dedigim gibi 12. Gun ve sonrasinda yap

Canlar gittim geldim hastaneye.
Nst de sancı yok derecede az yine
Açıklıj parmak ucu kadarmış böyle giderse Perşembe cuma günü gibi doğum olur dedi.
Ohh geliyor bebis 2-3 gun kalmiss
Bendende az once 1 damla kan geldi Allah hayir etsin insallah bu gece dogurmam 😂 yarina kontrolum var benimde bakalim ne dicek doktor

X