Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bizler iyiyiz hamd olsun bbgm sen nasılsınnn 🤗🤗🤗
hgs de birşey çıkmamasına çok sevndm bbgm bu bay X sorunu olmayan insanlara hiç tüp bebek yaptırma taraftarı degil bnce 😂😂 sende o gruba dahil oldun inşallah kendiliğinden gelir bu sürçte ve tedaviye gerek klmaz kuşummm 🤗🤗
Bebiş nasıl kuzum ❤️
Aynen kuzum ya iyi mi kötü mü bilemedim 😔
Var bir bildiği ama inşallah 6 aya kalmadan olurda ben iyiki derim 🤲

Merhaba kızlarrr 🙋‍♀️
Bende klomenden sonuç alamayınca bi ay ara vermiştim
Bu ay femara başladım kendi isteğimle, doktorum klomen taraftarıydı ama sanki femaradan daha iyi sonuç alcak gibi hissetim ne bileyim
Onu kullanmak istedim doktorumun kontrolünde
Adetin 5. Günü basladım, bugün 2. İlacımı içtim
Günde 1 tane içiyorum
Bittikten 1 2 gün sonrada kontrole gidicem, bakalım yumurtalar ne durumda diye
Umarım bu ay güzel haberi alıırım bende artık
Hepinizin, özellikle gebe arkadaşların dualarına talibimm ❤️🙋‍♀️
Merhaba bende tedaviye başladım ama bana doktor letü diye bir ilaç verdi. 5 gün boyunca sabah akşam iç sonra gel dedi. İlaç hakkında bilginiz var mı acaba ?

Bebiş nasıl kuzum ❤️
Aynen kuzum ya iyi mi kötü mü bilemedim 😔
Var bir bildiği ama inşallah 6 aya kalmadan olurda ben iyiki derim 🤲
iiydi çok şükür bıraktıgımda bbgm bakalım diğer kontrolü bekliyoruz darısı başınıza olsun inşallah 🤲🤲
herşeyde bir hayır vardır bbgm hakkında hyrlısı olsun inşallahhh güzel hbrleri verirsin bize umarım ❤️❤️

Merhaba bende tedaviye başladım ama bana doktor letü diye bir ilaç verdi. 5 gün boyunca sabah akşam iç sonra gel dedi. İlaç hakkında bilginiz var mı acaba ?
İctiginİz ilacc yumurta gelistirmek icindir
DoktorunuZ istedigi olcuye geldiginde catlatma ignesiyle ,kontrolli iliskiyle sansi artirmak icin yapmis.
Kontrole gittinizde kac mm oldugunu ve ignenim saatini ayarlayip size neyapmaniz gerektigini soyleyecektir.
Rabbim yuzunuzi guldursun🥰

Selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız? Uzun zamandır konuşamadım eskisi gibi sayfaya bakmıyorum hep aynı şeyler olunca hayatımda konusmak anlatmak gelmiyor içimden 😕 C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo Ayseee1987 Ayseee1987 LaRisaCca LaRisaCca H halleycik daha nice arkadaşlar etiketleyemediklerim nasılsınız nasıl gidiyor ?

Aleykümselam canım, benim de aynı. Ara verdim açıkçası çok umudum da yok.
Benimde yok malesef bi ay eşim yıllık izne çıkmıştı adetim bayrama denk gelince doktora gidemedim eğer olmazsa (inşallah olur) Nisan gibi tekrar aşılama yaptıracam o zamana kadar bırakacam hacamat düşündüm kan sıkıntısı var yaptırmadım akupunktur mu yaptırsam diyorum bilmiyorum kafam çok karmaşık Rabb'im tez zamanda bizlere de bebek nasip etsin inşallah

Çok şükür iyiyim canım sen nasılsın.
Evet burası da bayağı sakinleşti zaten.
Bende iyi diyelim iyi olalım evet baya sakin seninde doğuma az kalmış Rabb'im kolaylık versin inşallah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin 🙏

Benimde yok malesef bi ay eşim yıllık izne çıkmıştı adetim bayrama denk gelince doktora gidemedim eğer olmazsa (inşallah olur) Nisan gibi tekrar aşılama yaptıracam o zamana kadar bırakacam hacamat düşündüm kan sıkıntısı var yaptırmadım akupunktur mu yaptırsam diyorum bilmiyorum kafam çok karmaşık Rabb'im tez zamanda bizlere de bebek nasip etsin inşallah
Canım sen bilirsin ama aşılamaya harcayacağın zaman maddi ve manevi anlamda da stresini tüp denesen mi direk diye düşünüyorum.

Bende iyi diyelim iyi olalım evet baya sakin seninde doğuma az kalmış Rabb'im kolaylık versin inşallah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin 🙏
Amin canım.
Ara ara belirtileri başladı.
Hayırlısı ile inşallah alacağımız zaman azaldı.
Duam hep evlat sahibi olmak isteyenler için sürekli dilimde emin olun

Canım sen bilirsin ama aşılamaya harcayacağın zaman maddi ve manevi anlamda da stresini tüp denesen mi direk diye düşünüyorum.
Eşim tüp istemiyor tüpü son çare olarak görüyor belki 5 sene sonra falan diyor bende bilmiyorum ki ya rabbim daha fazla bekletmesin inşallah

Amin canım.
Ara ara belirtileri başladı.
Hayırlısı ile inşallah alacağımız zaman azaldı.
Duam hep evlat sahibi olmak isteyenler için sürekli dilimde emin olun
Allah razı olsun canım ablam kuzenim doğum yaptı 3 gün oldu 1gun aralıkla ablamda hastaneye git gel sancısı olmasına rağmen geri göndermişlerdi onlarda merkezde başka hastaneye gitti orda 2 saat olmadan doğum yaptı sende sagliklica kucağına alırsın inşallah sayılı günün kalmış düşününce benim bile içim kıpır kıpır oldu 😍

Allah razı olsun canım ablam kuzenim doğum yaptı 3 gün oldu 1gun aralıkla ablamda hastaneye git gel sancısı olmasına rağmen geri göndermişlerdi onlarda merkezde başka hastaneye gitti orda 2 saat olmadan doğum yaptı sende sagliklica kucağına alırsın inşallah sayılı günün kalmış düşününce benim bile içim kıpır kıpır oldu 😍
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün bebişleri. 🥰
Benimde arkadaşım 37.haftasında 2 hastane gezdi doğuruyorum dio anlamadılar sonunda bi hemşire dedi evet başladı doğum 🙈 öyle doğum yaptı.
Böyle aksiyonlu doğumları duyunca biraz heyecan yapıyorum 🙈🙈

X