Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün bebişleri. 🥰
Benimde arkadaşım 37.haftasında 2 hastane gezdi doğuruyorum dio anlamadılar sonunda bi hemşire dedi evet başladı doğum 🙈 öyle doğum yaptı.
Böyle aksiyonlu doğumları duyunca biraz heyecan yapıyorum 🙈🙈
Bulunduğum ilçedeki hemşireler çok ilgisiz doğum yapan arkadaşlarımdan biliyorum her yerde aksiyon olmaz sen takılma ona 😁

LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom @edaecoo kızlar nasılsınız nasıl geçiyor günler herşey yolunda mı ?

Ben bugün ameliyat sonrası hsg çektirdim ve tertemizmiş elime sağlık dedi bizim Bay X 😂

Sonra Bay X ile kocam olacak adam bir olup -eşimin sperm testinde sıkıntı çıkmazsa- 6 ay tüp bebekten vazgeçirdiler, 3 ay olsun dedim pazarlık yapma sus dedi pazarlık bile yaptırmadılar bana 😂😢gülsem mi ağlasam mı duygular karmakarışık 🤦‍♀️

"Doktorun olarak seni tüpten vazgeçirmeye çalışıyorum farkında mısın, çalışın birazcık." diyor birde te allam😂😂😂😂

O süreçte sizinle çok dertleştim sizden çok fikir aldım size yazmak istedim direkt 🤗🤗🤗
Bana en son ovulasyon testi bile yapma normal hayatınıza devam edin dedi😅 adamım dizini kırınca sahnelere ara verdik😁😁

Merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. İlk defa letü diye bir ilaç kullanacağım 5 gün boyunca. Daha sonra yumurta çatlatma işlemi yapılacakmış. Bilginiz var mı acaba tedavi hakkında ?
ilacı almadıysanız femara alın içerikleri aynı ama femara daha kaliteli. Letu bende inanılmaz ağrılar yaptı

Aleykümselam canım, benim de aynı. Ara verdim açıkçası çok umudum da yok.
Canım benim en umutsuz olduğun anca çiçekler açacaksın, bak gör. Asla inancını kaybetme, geciktiriyorsa guzellestiriyordur. Dualarimdasin🙏🌱

Bende ara ara giriyorum gerçekten hic tadi kalmadi buralarin😬onceden ne guzeldi oysa, ozleniyor o gunler. Herkeste ayri bi telaş 🌺
Hamilesin 😍 gözün aydın canım Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin 🙏

Selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız? Uzun zamandır konuşamadım eskisi gibi sayfaya bakmıyorum hep aynı şeyler olunca hayatımda konusmak anlatmak gelmiyor içimden 😕 C Capanin Gururu Teyom @edaecoo @Ayseee1987 LaRisaCca LaRisaCca @halleycik daha nice arkadaşlar etiketleyemediklerim nasılsınız nasıl gidiyor ?
Aleyküm selam canım 🤗 nasıl olalım işte yuvarlanıp gidiyoruz sende ne var ne yok? Ümidini kaybetme, biliyorsun bizim de hayatımız aniden değişmişti 😍

Hamilesin 😍 gözün aydın canım Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin 🙏
🙈 Allah razı olsun canım benim, evet geçen ay kimyasal oldu üstüne yeniden oldu, cok sukur ki kalp atışını duyduk. Böyle devam eder inşallah, sağolasın 🙏🌱

Allah razı olsun canım. İnşallah öyledir. Tüp bebekte de olumsuz sonuç alınca ister istemez umut kalmıyor
Çok haklısın boynunu bukmekle, ama biliyorsun ayçiçeği de güneş açtı mı dimdik duruyor karşısında ❤️ 🌻 sana da acicak güneş, az kaldı ☀️🙏

ilacı almadıysanız femara alın içerikleri aynı ama femara daha kaliteli. Letu bende inanılmaz ağrılar yaptı
Banada letu verdi bugün kontrole gittim büyümüş ve devam ediyor dedi değerlendirmek için günler verdi adetin 3 gün geçerse kan ver dedi ama catlatma iğnesi vermedi

Aleyküm selam canım 🤗 nasıl olalım işte yuvarlanıp gidiyoruz sende ne var ne yok? Ümidini kaybetme, biliyorsun bizim de hayatımız aniden değişmişti 😍
Nasıl gidiyor hamilelik doğum için normal doğum mu düşünüyorsun yoksa sezeryan mi inşallah sagliklica kucağına alırsın bebisleriini 🤗 insan ister istemez her ay olumsuz sonuc alınca üzülüyor tabi nasip artık herşeyin hayırlısı olsun

Nasıl gidiyor hamilelik doğum için normal doğum mu düşünüyorsun yoksa sezeryan mi inşallah sagliklica kucağına alırsın bebisleriini 🤗 insan ister istemez her ay olumsuz sonuc alınca üzülüyor tabi nasip artık herşeyin hayırlısı olsun
Hamd olsun canım şuan için yolunda .. doktorlar ikiz olunca direk sezeryan diyor ama sonuna kadar direneceğim 😁 amin canım darısı sizlere inşallah inan ki sürekli dualarımdasınız 🤲🏼✨

X