Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar
İğne kullanan hanımlar kaçıncı günde pozitifi gördünüz? 13.günde negatif görüp sonradan pozitife dönen oldu mu acaba?
Pozitife donenlerde olmuş ben 12.gunde negatifi görmüştüm bir daha da dönmedi 15 yada 16 gününde de zaten regly geldi benim inşallah size hayırlısı ile nasip olur

Benim de öyle canım. Olsa da bugün görünmez zaten
Nasılsın🌸belirti vs varmı bende hiçbir şey yok. Yerleşme kanaması vs de yok. Yarın 6.günüm olcak belki yeniden test yaparım sende tekrar yapıcak mısın? Bide senin test günün ne zamandı arkadaşım

siz nasılsınız, kuzular nasıl canım.
Ohhh maşşallah cnm guzel haberlerını alalım ıns senınde nasıl olalım kosturma cnm 12 sınde evımıze donuyoruz onun kosturması stresı buyuyorlar dıslerı cıktı ıkısertane falan derken zaman hızla gecıyor larıssaca yokmu o yazardı genelde

Ohhh maşşallah cnm guzel haberlerını alalım ıns senınde nasıl olalım kosturma cnm 12 sınde evımıze donuyoruz onun kosturması stresı buyuyorlar dıslerı cıktı ıkısertane falan derken zaman hızla gecıyor larıssaca yokmu o yazardı genelde
Ooo maşallah. Lari çok gelmiyor canım sayfaya. O da iyi şükür. ❤️

Nasılsın🌸belirti vs varmı bende hiçbir şey yok. Yerleşme kanaması vs de yok. Yarın 6.günüm olcak belki yeniden test yaparım sende tekrar yapıcak mısın? Bide senin test günün ne zamandı arkadaşım
Ağrılarım çok canım. Ama ben belirti saymıyorum, sanırım adet öncesi ağrıları. Cuma yaparım belki test. Kan verme günüm pazartesi canım. O arada çok test düşüncem yok maalesef

Ağrılarım çok canım. Ama ben belirti saymıyorum, sanırım adet öncesi ağrıları. Cuma yaparım belki test. Kan verme günüm pazartesi canım. O arada çok test düşüncem yok maalesef
Allah yardımcın olsun nasıl ağrıların var kasık vs mi daha mı farklı inşallah tutunduğu için oluyordur ağrılarında ya. Az kalmış senin gününe geçiverir şimdi

Yok kuzum işe gidiyorum, yormadan yürüyorum. Ben ilk gün harici yatmadım hiç
Anladım ama böyle adet olcak gibiyse forumda o kadaaaaar çoook adet olucam zannettim pozitif çıktı diyen kişiyi okudum ki anlatamam çok çok yani inşallah onlardan bir tanesi de sen olursun

İnşallah canım, sen nasılsın
Bende iyiyim yatıyorum hep aynı 4.5 gün test yaptım negatif çıkmıştı bu sabah yaptım aşırı hayalet bi çizgi vardı yada ben kafayı yedim bilmiyorum😂 kan versem mi vermesem mi diye bi düşündüm ama sanırım yarın veya 8.gün falan vereceğim

Bende iyiyim yatıyorum hep aynı 4.5 gün test yaptım negatif çıkmıştı bu sabah yaptım aşırı hayalet bi çizgi vardı yada ben kafayı yedim bilmiyorum😂 kan versem mi vermesem mi diye bi düşündüm ama sanırım yarın veya 8.gün falan vereceğim
Aaa bize de atsaydın ya, hadi inşallah canım ❤️

Hiç öyle düşünme canım benim gönlünü ferahlatan hayırlısıyla olacak 🤲 Bay X ne dedi transfer gününde peki?
Ne desin kuzum, inşallah tutar dedi. Umutlu ya da umutsuz bir şey demedi. Zaten olmazsa ben 2 raporlu hakkımı şehrimde kullanacağım. Sonra yine olmazsa tekrar Bay X gideceğim. Bak 4. 5. Denemeyi göze alıyorum :KK70:

X