Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C Capanin Gururu Teyom cnm benim test yaptığım an bile adet olcak gibiydim hatta eşime dedim kesin yanlış bu test kanda da cikmicak görüceksin dedim o kadar adet olcak gibi ağrılarım vardi. O yüzden hic umutsuz olma Rabbim ne dilerse o olur Allahın izniyle ins tutunmustur mucizen ve sağlıkla kucağına alırsın 💞

C Capanin Gururu Teyom cnm benim test yaptığım an bile adet olcak gibiydim hatta eşime dedim kesin yanlış bu test kanda da cikmicak görüceksin dedim o kadar adet olcak gibi ağrılarım vardi. O yüzden hic umutsuz olma Rabbim ne dilerse o olur Allahın izniyle ins tutunmustur mucizen ve sağlıkla kucağına alırsın 💞
Ay inşallah canım ❤️

burcusami burcusami idrarda kaçıncı gün gördün canım
Cnm benim 2 aydır duzensizdi adetim, 25 26 gunde gelmeye başlamıştı normalde 28 günde 1 gelirdi, 26.gün gelmeyince adetim yaptım test çıktı cok sukur. Yumurtlama da erken olmuş olabilir

Kızlar sey sorcaktım size
Bu klomen ve ovitrelle yi kullandıktan sonra
Gebelik olmayıp regl olunca tekrar hormon testi bakmaya gerek duyuyor mu doktor
Gecen ay yaptırıp baslamıstım tedaviye
Ona göre randevu alıcamda doktordan, test vs istemeyip tekrar yine mi baslarıs yoksa hormon testlerini tekrarlar mı 🤔
Bilenker yazarsa ne güzel olur =)

Son düzenleme:
Gebelik olmayıp reflyolunca tekrar hormon testi bakmaya gerek duyuyor mu doktor
Ona göre randevu alıcamda doktordan, test vs istemeyip tekrar yine mi baslarıs yoksa hormon testlerini tekrarlar mı 🤔
Ben hiç duymadım okumadım reflü yada negatif çıktı diye tekrar hormon test sonuçlarını isteyen doktoru. Belki senin doktorunun yoğurt yiyişi farklıdır canım. İstiyorsa vardır bir bildiği yap bence.

Gebelik olmayıp reflyolunca tekrar hormon testi bakmaya gerek duyuyor mu doktor
devletse tekrar ister sanki canım. Özellerde çok test istemiyorlar

Ben hiç duymadım okumadım reflü yada negatif çıktı diye tekrar hormon test sonuçlarını isteyen doktoru. Belki senin doktorunun yoğurt yiyişi farklıdır canım. İstiyorsa vardır bir bildiği yap bence.
Bi ulasabilsem sorcam ona göre gidicemde ulasamıyorum ki kadına bi türlü
Reglim baslamak üzere gibi
İsterim derse yarın test veermem lazım
Yoksa cumaya alıcam randevuyu
Özel hastanede, ücretide fazla oluyor istemesse boşuna gidip yaptırmım diyorum ama bakalım

Bi ulasabilsem sorcam ona göre gidicemde ulasamıyorum ki kadına bi türlü
Reglim baslamak üzere gibi
İsterim derse yarın test veermem lazım
Yoksa cumaya alıcam randevuyu
Özel hastanede, ücretide fazla oluyor istemesse boşuna gidip yaptırmım diyorum ama bakalım
haklısın kuzum sor ona göre yaptır. Sağlık ocağında yaptırsan kabul ediliyor mu

X