Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi ulasabilsem sorcam ona göre gidicemde ulasamıyorum ki kadına bi türlü
Reglim baslamak üzere gibi
İsterim derse yarın test veermem lazım
Yoksa cumaya alıcam randevuyu
Özel hastanede, ücretide fazla oluyor istemesse boşuna gidip yaptırmım diyorum ama bakalım
Canım sadece beta hcg testi istiyor senden.
Tedaviye başlamadan önceki istediği o tüm hormon testlerini istemiyor. İnşallah hamilesindir 🌹

Canım sadece beta hcg testi istiyor senden.
Tedaviye başlamadan önceki istediği o tüm hormon testlerini istemiyor. İnşallah hamilesindir 🌹
Değilim🥺 testlerim negatif, 17. Gün iğneden Sonra
Nihayet regl başlıyor gibi
Tekrar tedavi için gidicem yine🤷‍♀️

aaa ben baktırdım. demek şehre göre değişiyor.
Keske baska ya, hiç sormadan yaptırırım öyle =)
Böyle boşunaa para vermek istemiyorum
Devlette randevu yok, acilde bakmıyor
Ondan telaşa düştüm😁 iğneyide ilk defa kullanınca dedim acaba ister mi
Bakalım yazR heralde görünce doktor da
Saol kuzuuu😘🙋‍♀️

Aldığın hormonlardan dolayı 1 adet (ay) ara vermen gerekiyor canım, diğer ay tedaviye başlarsın diye düşünüyorum.
Aaa öyle mi😳
Hiç bilmiyodum, bende reglim gecikti diye sabırsızlanıyorum olsada başlasam diye tekrar tedaviye
İlk defa iğne ilaç kullandım, yinede arar verir mi ki acaba

C Capanin Gururu Teyom canım ben qdetim 5. Günü histeroskopi oldum ya, doktor bu işlemi adetin 1. Günü say dedi, bende dedim ne diyor bu doktor. Vallahi dediği gibi histeroskopi den 13 gün sonra yumurtlama gördüm, yani normal şartlarda da adetin 12. 13. Günü ovülasyon pik yapar benim, aynen histeroskopinin 13. Günü pik yaptı, değerlendirebilirsiniz demişti değerlendirdim bende.
Tüp bebek bile negatif oldu ama Umudum hiç bitmiyor 🤭🙈

C Capanin Gururu Teyom canım ben qdetim 5. Günü histeroskopi oldum ya, doktor bu işlemi adetin 1. Günü say dedi, bende dedim ne diyor bu doktor. Vallahi dediği gibi histeroskopi den 13 gün sonra yumurtlama gördüm, yani normal şartlarda da adetin 12. 13. Günü ovülasyon pik yapar benim, aynen histeroskopinin 13. Günü pik yaptı, değerlendirebilirsiniz demişti değerlendirdim bende.
Tüp bebek bile negatif oldu ama Umudum hiç bitmiyor 🤭🙈
canım senin tüplerin iyi durumda şükür, tüp de olmayıp normal hamile kalan çok kişi var. O yüzden çok iyi yapıyorsun

Aaa öyle mi😳
Hiç bilmiyodum, bende reglim gecikti diye sabırsızlanıyorum olsada başlasam diye tekrar tedaviye
İlk defa iğne ilaç kullandım, yinede arar verir mi ki acaba
Normal şartlarda o iğneler ilaçlar senin hormonlarını değiştiriyor canım, bu yüzden doktorlar 1 adet geçsin tekrar deneyelim derler. Yani hormon testi yapmaya gerek duymadan bekleyelim derler. Bence hiç bu ay başlama taraftarı olma, belki senin doktorun paracıdır tamam başlayalım der😄
Hem tedaviden sonraki ay normal hamile kalan çok, belki seninde kaderinde öyle yazılmıştır🤗 inşallah hiçbirşeye gerek kalmadan hamile kalırsın🙏

normalde aşılamada bir ay ara verdiriyorlar canım, ama sadece ilaç iğne de durum nasıl bilmiyorum
Bakalım ne dicek bu gittiğimde
Kadın bile şaşırıyor nasıl olmuyo bu değerlerle diye😁
Bende anlamadım gitti valla bu işten bişey
Artık ne derse öyle yapcas bekle derse bekleris el mahkum 🤷‍♀️

canım senin tüplerin iyi durumda şükür, tüp de olmayıp normal hamile kalan çok kişi var. O yüzden çok iyi yapıyorsun
Şükür patoloji sonucumda temiz çıktı,
Benim anlamadığım adetin 3. Günü detaylı sonografide çıkmayan hiçç gözükmeyen 1 cm lik polip histeroskopi ile alındı, rahmim altında imiş, rahmin altı neresi oluyor yani? Rahmin altında olduğu için mi gözükmüyordu dersin?

Son düzenleme:
Şükür patoloji sonucunda temiz çıktı,
Benim anlamadığım adetin 3. Günü detaylı sonografide çıkmayan hiçç gözükmeyen 1 cm lik polip histeroskopi ile alındı, rahmim altında imiş, rahmin altı neresi oluyor yani? Rahmin altında olduğu için mi gözükmüyordu dersin?
bazen olabiliyor canım, inşallah bütün olumsuzluklar ortadan kalkmıştır. Biraz bitkisel kür mü denesek :-)

Normal şartlarda o iğneler ilaçlar senin hormonlarını değiştiriyor canım, bu yüzden doktorlar 1 adet geçsin tekrar deneyelim derler. Yani hormon testi yapmaya gerek duymadan bekleyelim derler. Bence hiç bu ay başlama taraftarı olma, belki senin doktorun paracıdır tamam başlayalım der😄
Hem tedaviden sonraki ay normal hamile kalan çok, belki seninde kaderinde öyle yazılmıştır🤗 inşallah hiçbirşeye gerek kalmadan hamile kalırsın🙏
Ahh kuzucum, bi biyolog olarak şu iğnenin ilacın vücuda yaptıklarını bilerek şu iğneyi ilacı nasıl zor kullandığımı bilsen =))
Ama mecbur kullandık=)
Arar verirsede artık beklerim dinlenmiş olur bari vücudum, ama veermessede hayır demem muhtemelen 🤦‍♀️🤭
Zaten 3 ay bi deneyelim bu tedaviyi demişti ama aralıklarla mı üst üste mi diye düşündü bilmiyorum tabi onu
Umarım öyle olur, isteyen bekleyen herkese nasip olsun bi an önce 🙏

@Nm88326 @edaecoo @Muallimezzz peraares peraares kızlar tranferden sonra aşırı dikkat ettiniz mi? Doktor rutin hayatına devam et dedi. Ama ben de nedense korkuyorum. Bugün sınav görevine gittim. Doktora sormuştum, git demişti. Hiç zorlukla karşılaşmama rağmen evham yapıyorum
Benimki pandeminin ilk günleriydi mecburen evdeydim sürekli yatmadım ama ona bile kızdı. Kolumu kaldırmamaya dikkat ettim ve eğilmedim tutmayla ilgisi yok ama kanamaya neden olabiliyor diye biliyorum

Benimki pandeminin ilk günleriydi mecburen evdeydim sürekli yatmadım ama ona bile kızdı. Kolumu kaldırmamaya dikkat ettim ve eğilmedim tutmayla ilgisi yok ama kanamaya neden olabiliyor diye biliyorum
Kuzum ben de rutin hayatıma döndüm, ağrılarım çok fazla o da fitilden sanırım. Inşallah sonu güzel olur

X