Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah hersey yolunda gider senin icin ❤️
maalesef kalbi duymadim dunki doktor cok kotu konustu kalbi atmiyor gelismemis kanla takip edelim dedi 🥲
Aynı şeyleri yaşadım.. ultrasonda embriyo boyundan kaç haftalık olduğu anlıyorlar eğer 6 haftalıksa kalp atışı görünmesi lazım. Benim ikizlerimin biri durmuştu diğerinde de kalp atışı ya yok ya görünmüyor ama düşük ihtimal dedi.. biz yine de 2 hafta bekledik ama o da durmuş😥 bhcg de durduysa malesef aynı şeyi yaşıyoruz.. yine de bir hafta kadar bekleyebilirsin karar vermeden

Aynı şeyleri yaşadım.. ultrasonda embriyo boyundan kaç haftalık olduğu anlıyorlar eğer 6 haftalıksa kalp atışı görünmesi lazım. Benim ikizlerimin biri durmuştu diğerinde de kalp atışı ya yok ya görünmüyor ama düşük ihtimal dedi.. biz yine de 2 hafta bekledik ama o da durmuş😥 bhcg de durduysa malesef aynı şeyi yaşıyoruz.. yine de bir hafta kadar bekleyebilirsin karar vermeden
Maalesef zehirler diye ilac verdi dusurmek icin dedi yok gelisim durmus kalp atmiyor 🥲

Görüştün mü doktorla.
Ağrın sancın kanama herhangi bir şey varmı
Hic birseyim yoktu biliyormusun bulantidan Baska maalesef olmadi kalbi durmus gelisimi de durmus o yuzden dusuk dedi
Hamile arkadaslarima cani gonulden hayirli sag salim kucaklarina almalarini
C Capanin Gururu Teyom unda hayirlisiyla hamile kalmasini nasip etsin rabbim ❤️🥰

Hic birseyim yoktu biliyormusun bulantidan Baska maalesef olmadi kalbi durmus gelisimi de durmus o yuzden dusuk dedi
Hamile arkadaslarima cani gonulden hayirli sag salim kucaklarina almalarini
C Capanin Gururu Teyom unda hayirlisiyla hamile kalmasini nasip etsin rabbim ❤️🥰
Kaç haftalık gözüküyor peki.
Benimde ilk gebelik 8 hafta kontrole gittiğimde 6.haftada kalbi durdu 2 haftadır habersiz kalbi durmuş benimle idi.
İlaç verdikler düşsün die düşmeylnce kürtaj yapmak zorunda kaldı doktor.

Amin inşallah 🤲 sende tekrardan en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik yaşarsın inşallah 🤲

X