Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaç haftalık gözüküyor peki.
Benimde ilk gebelik 8 hafta kontrole gittiğimde 6.haftada kalbi durdu 2 haftadır habersiz kalbi durmuş benimle idi.
İlaç verdikler düşsün die düşmeylnce kürtaj yapmak zorunda kaldı doktor.

Amin inşallah 🤲 sende tekrardan en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik yaşarsın inşallah 🤲
Ayy ayni seyleri yasiyoruz resmen 8 haftalik benimde ama 6 haftalik gozukuyor zaten kalbi durmus gelisimi durmus dusmedigi icin ilac verdi
Insallah arkasindan olur hayirlisiyla senin adina cok mutlu oldum insallah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah 🥰

edaecoo edaecoo @coconatt Nm88326 Nm88326 peraares peraares @Nureella @Halfteacher @Muallimezzz ve şuan hatırlayamadığım diğer kızlar, transferimi oldum şükür ❤️Rabbim sağlıkla tutundursun inşallah. Rabbime hamd olsun eli boş göndermedi bizi 🤲
Allahım şükürler olsun :dua: Kan olsun can olsun sana... kuzum yiyebiliyorsan her gün 1 minik avokado ye, kısa yürüyüşler yap... Ve her umutsuzluğa dştüğünde beni hatırla de ki 1 tane embriyosu transfer edilmişti, o tutmuştu... Kalbim seninle.:KK200:

Kızlar sanırım kimyasal oluyor benim bugün kanamam oldu ve 57 çıktı geçen hafta 36 ydı şimdi kanamayla mı sonlanacak acaba nolcak? @LaRisaCca edaecoo edaecoo C Capanin Gururu Teyom
kuzum maalesf kimyasal gibi druyor sen kanama yoluyla atacaksın aynen öyle bnm tüp bebek oldugu için ve beta yükseldiği için 20 gün sürmüştü beta hgc yi düşürmem ama senin o kdr yükselmemiş yne de 2 gün snra kan ver bi düşüyorsa adet göreceksindir :KK43:

Maalesef zehirler diye ilac verdi dusurmek icin dedi yok gelisim durmus kalp atmiyor 🥲
kuzum bnmm rabbimin vardır elbette bir bildigi inan ne diyecegimi bilmyrm ztn brsey desekte kelimeler anlamsız kalıyor bazn dilerim en yakın zmnda en güzel şekilde saglıkla hayrlısı ile nasip etsn rabbm sana bak bi kere olduysa yine olacaktır eminim

kuzum maalesf kimyasal gibi druyor sen kanama yoluyla atacaksın aynen öyle bnm tüp bebek oldugu için ve beta yükseldiği için 20 gün sürmüştü beta hgc yi düşürmem ama senin o kdr yükselmemiş yne de 2 gün snra kan ver bi düşüyorsa adet göreceksindir :KK43:
Tamam canım sağol 😔

kuzum bnmm rabbimin vardır elbette bir bildigi inan ne diyecegimi bilmyrm ztn brsey desekte kelimeler anlamsız kalıyor bazn dilerim en yakın zmnda en güzel şekilde saglıkla hayrlısı ile nasip etsn rabbm sana bak bi kere olduysa yine olacaktır eminim
Allah razi olsun canim insallah dedigin gibi olur hamile kalabilirim umut hep var gecer insallah 🥰rabbim sana da hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah 🧡

Allahım şükürler olsun :dua: Kan olsun can olsun sana... kuzum yiyebiliyorsan her gün 1 minik avokado ye, kısa yürüyüşler yap... Ve her umutsuzluğa dştüğünde beni hatırla de ki 1 tane embriyosu transfer edilmişti, o tutmuştu... Kalbim seninle.:KK200:
Canım benimmm çok sağol. Inşallah ben de mutlu haberler verebilirim ❤️

Hic birseyim yoktu biliyormusun bulantidan Baska maalesef olmadi kalbi durmus gelisimi de durmus o yuzden dusuk dedi
Hamile arkadaslarima cani gonulden hayirli sag salim kucaklarina almalarini
C Capanin Gururu Teyom unda hayirlisiyla hamile kalmasini nasip etsin rabbim ❤️🥰
Oyy kalbi güzel arkadaşım, bu durumunda beni düşünüyor ❤️

Oyy kalbi güzel arkadaşım, bu durumunda beni düşünüyor ❤️
Eger bugun kabul olacak bir dua hakkim varsa onu senin hayirlisiyla hamile kalip hayirlisiyla sag salim bebegini kucagina alman icin kullanmak isterdim ❤️Insallah senin guzel haberlerinle mutlu oluruz dualarim seninle rabbim ol der de olur insallah 😍

Ayy ayni seyleri yasiyoruz resmen 8 haftalik benimde ama 6 haftalik gozukuyor zaten kalbi durmus gelisimi durmus dusmedigi icin ilac verdi
Insallah arkasindan olur hayirlisiyla senin adina cok mutlu oldum insallah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah 🥰
Amin inşallah 🤲

X