Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç üzme kendini burda Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu na neler demiştiler çok üzülmüştü ilk haftalar bak şimdi bebişi doğmak üzere seninde öyle olucak insallah
Çok şükür bu güne yine stresli günler yaşıyoruz ama Şükür. 🤲
Magnifiaque Magnifiaque kuzum stres yapma tam iki kat artmasına gerek yok yüzde 60 artsa kâfidir.
Bu günkü sonucuna etiketler misin beni göreyim bende.

Ayy gebe 🥰 sorun var die düşünme canım
Allah sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin 🥰
Ay çok teşekkür ederim canımm😍🤗
Düşünmicem hiçbişey akışına bırakcam birdaha kanda vermicem bir aksilik olmazsa o zamana kadar haftaya çarşambaya randevu aldım sağlıklıysa inşallah gözükür o zamana 🤗❤️❤️

Ay çok teşekkür ederim canımm😍🤗
Düşünmicem hiçbişey akışına bırakcam birdaha kanda vermicem bir aksilik olmazsa o zamana kadar haftaya çarşambaya randevu aldım sağlıklıysa inşallah gözükür o zamana 🤗❤️❤️
Erkenden test test yapıp strese sokuyoruz kendimizi biraz 🙈 kese görünğnce rahatlayacaksın sağlıcakla gelecek inşallah 🤲

Çok şükür bu güne yine stresli günler yaşıyoruz ama Şükür. 🤲
Magnifiaque Magnifiaque kuzum stres yapma tam iki kat artmasına gerek yok yüzde 60 artsa kâfidir.
Bu günkü sonucuna etiketler misin beni göreyim bende.
Etiketlerim tabi pazartesi 62 076 bindi insallah bugun yuksek gelir cok tesekkur ederim ❤️

ProgestAn doktor demedi ama evde vardı ben içiyorum larim kendim oda bitmek üzere gerci gidene kadar yettiricem😬
Yaa 2 kat değil tam endişe ettim yine doktor farklı laboratuvardan olabişir dedi aynı yerde 2 gün sonra tekrar ver dedi. Ama ben böyle çok stres oluyprum bıraksammı yaa direk haftaya çarşamba doktora kontrole gitsem 🙄
İnşallah öyledir larimmm ya çok teşekküt ederim moral verdin bana 🤗😍❤️❤️
AYnen canım tahlili aynı yerde yaptırmak en doğru sonucu verir merak etme herşey yolunda ve öyle devam edecek 🤗💕
LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo nasıl gidiyor bebişşer nasıl 🥰
shlls shlls nasılsın nasıl gidiyor Lohusalık 🥰
Ömüş iyiyiz biz canım sen nasılsın 🤗 2 ay kaldı neredeyse bebişine kavuş mana 🤗

AYnen canım tahlili aynı yerde yaptırmak en doğru sonucu verir merak etme herşey yolunda ve öyle devam edecek 🤗💕

Ömüş iyiyiz biz canım sen nasılsın 🤗 2 ay kaldı neredeyse bebişine kavuş mana 🤗
İnşallah larim🤗 vermicem kan çarşambaya randevu aldım direk gidicem sağlıklıysa gözükür sağlıksızsa yapcqk bişey yok artık 🤗

SSorma abla tiroid düştü 0.67 ye bu sefer insülin yükseldi ikisine de ilaç kullanıyorum matofin ve euthrox 50mglik cuma doktora gittim yumurta tedavisine başladık pcos için femara ve fenomom verdi kutunun ivinden balık yağı ve karışım toz çıktı bu çok iyi bunu kullan dedi 18ine kadar kullanicam sonra çatlatma iğnesi Olcam nasipse bu ay tutar inşallah sizelr neler yapıyorsunuz ben yokken LaRisaCca LaRisaCca abla nerde
Fenomom fazdasini gordunuzmu tadı nasıl acaba

Geçmiş olsun canım inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın.
Bende hiç ağrı sızı olmadı, 3. Günü çok hafif sulu pembe akıntı geldi sonra çok hafif sulu bir akıntı ve 5. Günden sonra hiç kanama ve akıntı olmadı, kanaman yada kahve rengi akıntın bittiği zaman cinsel ilişkiye girebilirsin korunmana gerek yok ama sen T şeklindeki rahmi düzelttiğin için senin durumun biraz farklı olabilir.
Rahme çizikte attırsaydın, yaptılar mı?
Yok ayrıntı vermedi doktor ilk kez anestezi aldım bende çok aklımdakileri soramadım hocaya henüz ayilamamistim. Sonra başka operasyona girmişti çok görüşemedik o yüzden size sordum çizik attıklarını sanmıyorum ama bakalım eylüle transfer yaparız dedi ağustosa doğal denerim en azından kim bilir belki olur 😉🤲

16244622722598061671701223339722.jpg

X