Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba yeni üyeyim bende ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum 13. Gün kan tahlili yaptırdım 114 çıktı 2 gün sonra 212 2 gün sonrada 375 çıktı doktor sağlıksız gebelik olabılır dedi benim durumumu yaşayan var mı acaba

Kızlar merhaba yeni üyeyim bende ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum 13. Gün kan tahlili yaptırdım 114 çıktı 2 gün sonra 212 2 gün sonrada 375 çıktı doktor sağlıksız gebelik olabılır dedi benim durumumu yaşayan var mı acaba
Evet canım sağlıksız gözüküyor inşallah dış gebelik değildir kimyasal ile çabucak atlat inşallah geçmiş olsun

C Capanin Gururu Teyom teommmm canımın içiiiii bugün büyük gün hadi rabbim yüzüne baksın kuzummmmm o sana can olsun yoldaş olsun stres yapma keyfini çıkar bebişin seninle olucak herşey güzel olucak tm mı dua ediyoruz snn için 🤲🤲😍😍 bizi habersiz bırakma 💋💋❣️❣️🧿🧿 hadi annesi Allaha emanetsiniz
Ayy bugün transfer olacak mı... ben mi kaçırdım yazdığını acaba...

C Capanin Gururu Teyom kuzum kap gel bebişini, bol şans diliyorum :)))

edaecoo edaecoo coconatt coconatt Nm88326 Nm88326 peraares peraares Nureella Nureella S Spagetti bolonez M Muallimezzz ve şuan hatırlayamadığım diğer kızlar, transferimi oldum şükür ❤️Rabbim sağlıkla tutundursun inşallah. Rabbime hamd olsun eli boş göndermedi bizi 🤲
oyy kuzummmmmmmmm rabbim tamamına erdrsin inşallah güzel sonuçlarda alıcaz şimdi gün sayma zamanı testleride depoladık 1 hafta bekleyelm snraa gelsn güzel günler allahın izni ile belirtilerini paylaş bizimleee ❤️❤️ bebişinle olmanın keyfini çıkar tm mı stres olma poztf düşünnn

X