Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizler iyiyiz kuzum sen nasılsın herşey yolunda mı 🤗 detaylıya girdin mi kilo aldın mı 😂😂 nası gidiyor
Yolunda canım ufak tefek kanamalar bir kere de idrar yolu enfeksiyonu oldu ama atlattık şükür.Kiloyu çok takıyorum ya çünkü fazla kiloyla hamile kaldım pandemi kiloları beni mahvetti 🙈 Şimdiye kadar da 3.5-4 gibi aldım canım 😔 Haftaya detaylı var merakla biraz da stresle bekliyorum 🤗 Senin yapıldı mı, bebiş nasıl 🥰

Yolunda canım ufak tefek kanamalar bir kere de idrar yolu enfeksiyonu oldu ama atlattık şükür.Kiloyu çok takıyorum ya çünkü fazla kiloyla hamile kaldım pandemi kiloları beni mahvetti 🙈 Şimdiye kadar da 3.5-4 gibi aldım canım 😔 Haftaya detaylı var merakla biraz da stresle bekliyorum 🤗 Senin yapıldı mı, bebiş nasıl 🥰
Detaylıya giderken boynunun altına yastık al canım. Şuan benim karnım epey büyüdüğünde n sırt üstü yatmakta nefes almakta zorlanıyorum, detaylı da uzun sürüyor. Sen de benim gibiysen muhakkak sırtını boynunu yükseltecek birşey al yanına

Günaydın kızlar 🥰
C Capanin Gururu Teyom canım tedavin hayırlı olsun güzel sonuçlar al inşallah bebişine kavuş🤲🏻🤲🏻🥰🥰 LaRisaCca LaRisaCca kuzum nasılsın bebişler nasıl? Sana birşey soracaktım daha önce konuşulmuştu sanırım burada robot süpürge olarak hangisini öneriyorsunuz?
edaecoo edaecoo canım sen nasılsın bebiş nasıl?

C Capanin Gururu Teyom canım şükür beklediğin an geldi çattı😍 olayın en büyük kısmını halletmiş sayılıyorsun, perşembe günü gidip emanetten bebişleri al eve gel inşallah 😘😘🙏🧿🧿🧿
Hayırlısıyla tek mi çift mi transfer olacak?
Yaşarlarsa çift canım. Çok sağolasın
Günaydın kızlar 🥰
C Capanin Gururu Teyom canım tedavin hayırlı olsun güzel sonuçlar al inşallah bebişine kavuş🤲🏻🤲🏻🥰🥰 LaRisaCca LaRisaCca kuzum nasılsın bebişler nasıl? Sana birşey soracaktım daha önce konuşulmuştu sanırım burada robot süpürge olarak hangisini öneriyorsunuz?
edaecoo edaecoo canım sen nasılsın bebiş nasıl?
Sağol canım benim 😘

X