Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar 🥰
C Capanin Gururu Teyom canım tedavin hayırlı olsun güzel sonuçlar al inşallah bebişine kavuş🤲🏻🤲🏻🥰🥰 LaRisaCca LaRisaCca kuzum nasılsın bebişler nasıl? Sana birşey soracaktım daha önce konuşulmuştu sanırım burada robot süpürge olarak hangisini öneriyorsunuz?
@edaecoo canım sen nasılsın bebiş nasıl?
Canım benim iyiyiz hamd olsun sen nasılsın 🤗 benimki xiaomi vacuum mop pro 🤗 aşırı memnunum ✨👍🏻

Canımmm.. transfer olmuşsun. Ben birkaç gün foruma giremedim, bulantı kusma felan fenalaştım... 4 çok güzel bir sayı... 5. güne sağlıkla gitsin inşallah, perşembe bebişlerini alıp gel :dua::dua::dua::KK200::KK200::KK200:
Canım nasılsın şimdi çok mu ağır geçiyor

Selam canlarım 🤍 öncelikle hamiş olan güzel anne adayları nasıllar? Hepinizi tek tek etiketleyemiyorum kusura bakmayın, görünce haber verirseniz çok sevinirim 🤍

Sonra da benim gibi beklemede olan canım anne adayları sizler nasılsınız?
Kız sen nerelerdesiniz bakim

Yeni geldim 🥰 nasılsın kuzum çok az kalmış her şey yolunda mı? Hazırlıklar nasıl gidiyor?
Hoşgeldin.
Hazırlıklar bitti denecek kadar az.
Bende erken doğum riski var erkenden doktor rapora çıkardı bebek suyu azalmış.
Oturmak yasak.
Bunlarda yetmez gibi şeker çıktı şimdi diyet halindeydim su çorba salata sadece.

Hoşgeldin.
Hazırlıklar bitti denecek kadar az.
Bende erken doğum riski var erkenden doktor rapora çıkardı bebek suyu azalmış.
Oturmak yasak.
Bunlarda yetmez gibi şeker çıktı şimdi diyet halindeydim su çorba salata sadece.
Yaa canımın içi güçlü ol 🙏🏻 benim kuzum suyu bittiği halde 7 hafta dayandı. Onlar çok güçlü annesi zayıf olan biziz. Dualarım seninle kavuşacaksınız sağlıkla 🤲🏻🥰

X