Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cookiie kuzum ovulasyon testi yaptım salak gibi pik felanda göremedim zaten boştan yere kendimi strese soktum

Cookiie kuzum ovulasyon testi yaptım salak gibi pik felanda göremedim zaten boştan yere kendimi strese soktum
Canım ben ovulasyon testlerinden hiç anlamıyorum ya birde bir anlam çıkaramıyorum çünkü lh vücudumuzda sürekli olan bir hormon. O yüzden hele gebelik için bir anlam hiç çıkaramıyorum. Kimisinde pik oluyor gebelik pozitif oluyor. Kimisinde silik oluyor gebelik yine pozitif oluyor. O yüzden bence hiç strese girme biraz daha bekle derim

Ayy inşallah kuzum yaaa sabah sabah kendimi strese soktum inşallah rabbim hayırlı haberlerle karşılaştırır bizi sendemi klomen kullandın

hahahh oda iyimiş 3 kere yada 4 kere klomen kullandım 2 kerede femara bu ay tekrdan klomen Eğer bu ayda olmazsa tekrar femara denenecek heralde
Canım benim yumurtalar biraz inatcı. Sadece bu ayki tedavimde 5 gün femara 4 gün klomen 5 gün de 75lik merional iğne kullandım
Bende bu ay sadece frmera istemiştim ama onu 5günden fazla kullanamıyormuşuz mecbur diğerlerine de gerek duyduk

Ortaya karışık olmuş rabbim inşallah bu emeklerimizin karşılığını verir yumişler kaç mm olmuş sizin

Ortaya karışık olmuş rabbim inşallah bu emeklerimizin karşılığını verir yumişler kaç mm olmuş sizin

Amin canım inşallahh bir kere gittiğimde 15 mmydi 3 tane vardı canım sonra iğneyi merionali verdi 5 gün kullandım gittim. Çok güzel gelişmişler dedi. Öyle diyince bende sormak aklıma gelmedi oda söylemedi. Senin nasıldı ne kdarlardı canım

Aşılama dahil 14. Gün umarım yanlış değildir test sağlık ocağında kan verip işe gectim
Yaaaaaa çok heyecanlandım. Hadi inşallah etiketle beni muhakkak lütfen
İnşallah larim Sen nasılsın nasıl gidiyor bebekler nasıl
Kuzucum biz iyiyiz hamd olsun şuan için herşey yolunda dün detaylı ultrasonumuz vardı. Hamd olsun herşey iyiydi darısı sizin güzel haberlerinize inşallah

MAŞALLAH LARİM 4 GÖZLE BEKLİYORUM KUCAĞINA ALMANIDA HAYIRLISIYLA İNŞALLAHH

Ne b bileyim kuzu bi kere daha kandırmış tı bu kez haber ederim sana

cnm ovülasyon testlerinden gebelik testlerini yapmk her zmn doğru sonuç vermiyor o yzdn bnce üzülme boş yere iğnenin etksinin vücuttan atılması kişiden kişiye değişir az kalmış kan vermeye yada bir erken gebelik testi yapablrsn istersen ama beklemeni tavsiye ederm

bizler iyiyiz kuzum bebişte iyidir inşallah en son bıraktıgmda iyiydi perşembe doktora gidicem işte detaylı için randevu alıcaz hadi inşallah güzl hbrler gelicek sndende bu sferrr

bizler iyiyiz kuzum bebişte iyidir inşallah en son bıraktıgmda iyiydi perşembe doktora gidicem işte detaylı için randevu alıcaz hadi inşallah güzl hbrler gelicek sndende bu sferrr
Çok güzel geçsin inşallah detaylıda sağlıcakla alın kucaklarınıza ya hep duamdasınız
Benim sabahtan bel ağrısı adet ağrısı vardı canım. Hep olmuşumdur diye gittim lavaboya ama daha yok ağrıda kesildi gibi şuanlık bakalım heran olabilirim diye bekliyorum ama

Doğru diyorsun canım en iyisi 2 gün daha beklemek olcak yoksa bu stres beni öldürcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…