Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayşee histeroskopi mi oldun bugün? Nasıl geçti ne yaptın iyimisin??
Evet histeroskopi yapıldı canım sabah 8ndrn akşam 8 e kadar hastanedeyim.
3 gün önce detaylı sonografi çekilmişti ve doktor gerek görmemişti hiç bir sorun yok demişti.
Ama bugün histeroskopi ile rahmin altında 1 cm büyüklüğünde 1 tane polip tespit etti ve çıkardı, rahmim biraz yan duruyormuş onu düzeltti. Birde bi tarafta sıvı hafif zor geçmiş onu genişletmiş, ve rahme çizikler atıp çıkmış. Birsürü serum aldım ayriyeten antibiyotikli serum verdi bikaç çeşit, Yapışıklık ve perde gibi bir durum yokmuş, Gayet iyi iş başardık dedi.
Sonografide bile gözükmeyen şeyler histeroskopi ile çok net gözüküyor iyiki ısrar etmişsin de yapmışız dedi.
15 gün cinsel ilişki yasak.

Denedim biraz durup tekrar denerim teşekkür ederim canım yine bu aklı verdin valla
Rica ederim canım ne demek benim e nabız hep sorunlu değerler sıfır çıkıyor yani hcg miz sıfır ama diğerleri de sıfır oluyomecbur sitesinden bakıyorum

Çok geçmişolsun, çok sevindim ayşe iyiki olmuşsun gerçekten düzeltilmiş çizik de atılmış rabbim bundan sonra yolunu açsın inşallah kendiliğinden gelsin bebiş hayırlısıyla, vallahi çok mutlu oldum senin adına canım benim
nasılsın şimdş ağrı sızı var mı nasıl hissediyorsun???

Ahh inşallah sorunlar bunlardır da çözülmüş olur canım ya.
Adet ağrısı fln olur dediler ama hiç adet ağrısı yok, belki verdikleri ağrı kesici hala etkisini kaybetmemiştir bilmiyorum, ama kasıkta rahimde hiç bir sancı sızı yok, biraz şişkinlik var verdikleri sıvıdan sanırım, en belirgin rahatsızlığım w.c ye gittiğimde makatta sancılanma var, isal olmuş gibi. Acaba rahmi düzeltmek için makata bişey mi soktular kız?

Yok canım öyle bişey yapmamışlardır, içerde işlemler yaptılar falan ya ağrı arkaya vuruyordur herhalde, belki de gaz sancısı olabilir, şişkinlik var gibi dedin ya, ondandır tahminimce

Yok canım öyle bişey yapmamışlardır, içerde işlemler yaptılar falan ya ağrı arkaya vuruyordur herhalde, belki de gaz sancısı olabilir, şişkinlik var gibi dedin ya, ondandır tahminimce
Gaz değil canım ama dediğin gibi ağrı arkaya vurud işte, bu olacağına adet sancısı olsaydı keşke
Şimdi en azından bir mühlet kafam rahat edecek canım, elimden geleni yaptım, gerek görmedikleri halde ameliyathaneye gitmeyi göze aldım. Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah hepimizin

Lumix bak canım benim rahim filmi hsg fotoları bunlar, ve bunlara her doktor normal dedi, ama bu doktor histeroskopide bir tarafı daha yukarıda duruyor diye düzeltmiş.
Ben bile görünce bir taraf daha yukarıda olduğunu görüyorum, bazı doktorlara göre bu bir sorun değil demekki.

Benim rahim hafif t gibiymis genisletecekmisymis bisiler dedi ama adette gidince ayrıntıları ogrencez bakalım sonra bir ay bekleniyo diye biliyorum bakalım
Canım ben bugün Dr gittim . Dr rahim filmine baktı senin rahmin aşağı boru şeklinde uzanıyor dedi yanlardan dar . Adetim 21 .günü 8 9mm rahim kalinligin varsa sorun yok ama rahim kalinligin az ise hiteroskopi ile genişletmek lazım dedi . Neyse bugün Baktı şuan için ameliyata gerek görmüyorum dedi eğer transfer düşük yada kimyasal gebelik şeklinde sonuç verirse nedeni araştırırken rahimin yapısından suphelenirim dedi . Ama her kadının rahim boyu sekli farklidir bu da senin normalindir dedi .

Kuzum tüplerin açık histeroskopi ile ne yapılacak ki

Amiin amin kesinlikle elinden gelen herşeyi yaptın canım bnm, bu kadar uğraşlarının sonucunu da alacaksın i şallah en güzel şekilde
Evt gördüm bende, kendiminkine bakayım ben de bi yahu, unuttum benimkini

Canım benim çok geçmiş olsun. İnşallah bu yapılanlar sana şans getirir :))) HSG den sonra birçok kadın hamile kalmış, dualarım seninle

Canım benim çok geçmiş olsun. İnşallah bu yapılanlar sana şans getirir :))) HSG den sonra birçok kadın hamile kalmış, dualarım seninle
Canım çok geçmiş olsun sifani buldun inşallah bundan sonra herşey yolunda gidicek. Sen sağlıklı bir kadinsin bu inançla yoluna devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…