Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin adına çok sevindim canım😍 çok iyi bir düşüş bu. Bunlar ayrı ayrı takviye mi? Hepsini her gün kullandı mı?
Tedavinde pozitifi alacağına çok inanıyorum. İnşallah yüzün gülecek canım benim🤲🤲🧿
Allah razı olsun canım benim. Hepsini aynı anda kullandı, klomen dışında diğerlerine 5 ay devam etti

İyi aksamlar kızlar sağlık bakanligi açıklaması ile SSK li çalışanlar yarın itibari ile asi randevusu alabilceklermis ama eşim duymuş ki iki ay boyunca çocuk düşüncesi olana yasakmış siz öyle bır şey duydunuz mu tekrardan çatlatma iğnesi denemek istiyorum bu ay böyle bir şey varsa nasıl olacak aşı bilemedim bilgisi olan yazabilir mi

İyi aksamlar kızlar sağlık bakanligi açıklaması ile SSK li çalışanlar yarın itibari ile asi randevusu alabilceklermis ama eşim duymuş ki iki ay boyunca çocuk düşüncesi olana yasakmış siz öyle bır şey duydunuz mu tekrardan çatlatma iğnesi denemek istiyorum bu ay böyle bir şey varsa nasıl olacak aşı bilemedim bilgisi olan yazabilir mi
Canım ben tüp bebeğe başladım doktor biontek için olma dedi. O yüzden olmadım

Dün yaptım larim ama iğne etkisi daha var. Bile bile bir pozitif göreyim diye yaptım😬
Bugün daha iğne günü haric 10. Günüm 😁
Canım meehaba benimde bugün iğneyle birlikte 9.günüm 🙈😍 içim gidiyooor test yapmak için ama yalandan da olsa pozitifi göremezsem diye korkuyoruuum 🤦🏻‍♀️

Biraz heyecanlı biraz endişeli cnm ben hamile olduğumu öğrendim cok şükür.. Bi kaybim olduğu icin endişeli ilerliyorum biraz perşembe randevum var ins bu kez saglikla alırım kucağıma. Seni takip ediyorum Allahın izniyle ins tedavinle mucizene kavuşursun💞 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo dualarınızi bekliyorum sizin de💙💚
ayyyyyyyyyyyyy allahımmmmmmmmmmm ciddi misin kuzummmmmmmmmmmmmmm ne kdr sevndmmm anlatamam yarabbbmmm sen ne büyüksün mucize bebişin gelmiş kuzum saglıkla sıhtle kucagına al yavrunu inşallah poztf ol ltfn tmm mı bebişine sürekli enerji gönder bu sfer saglıkla kucagına alıcaksn allahın izni ile tbkide dualarımızdasn canm bnmmmm ne zmn kese randevunnnn 💞😍😍😍😍😍

ayyyyyyyyyyyyy allahımmmmmmmmmmm ciddi misin kuzummmmmmmmmmmmmmm ne kdr sevndmmm anlatamam yarabbbmmm sen ne büyüksün mucize bebişin gelmiş kuzum saglıkla sıhtle kucagına al yavrunu inşallah poztf ol ltfn tmm mı bebişine sürekli enerji gönder bu sfer saglıkla kucagına alıcaksn allahın izni ile tbkide dualarımızdasn canm bnmmmm ne zmn kese randevunnnn 💞😍😍😍😍😍
Allah razı olsun cnm benim sagol güzel dileklerin icin💞doktorum salı gözükür kese dedi bulamadım randevu perşembeye aldım 2 gün sonra ☺️

saymıyoruz kuzucummm
Canım ben yine durdum duramadım evde gebelik testide yoktu ovulasyon testi yaptım belki pik çıkar yalancı pozitiflik varsa diye ama maalesef o bile yok 😔 bugün iğne günüyle birlikte 9.günüm iğnenin etkisi gitmişmi yani 😒

Eklentiler

• 248D8D2D-9486-4F2A-B60A-77B63766A59D.jpeg
    248D8D2D-9486-4F2A-B60A-77B63766A59D.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 37
Canım meehaba benimde bugün iğneyle birlikte 9.günüm 🙈😍 içim gidiyooor test yapmak için ama yalandan da olsa pozitifi göremezsem diye korkuyoruuum 🤦🏻‍♀️
Merhaba canım ben dün yapmıştım iğne ile birlikte 10. Günümdü hala vardı iğnenin etkisi 😬 sen inşallah iğnenin etkisini değil de gerçek pozitifii görürsün 😍
saymıyoruz kuzucummm
Sen nasılsın canım bebek nasıl keyfiniz yerindemi 😍🤗🤗

X