Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun canım benim. Hepsini aynı anda kullandı, klomen dışında diğerlerine 5 ay devam etti

İyi aksamlar kızlar sağlık bakanligi açıklaması ile SSK li çalışanlar yarın itibari ile asi randevusu alabilceklermis ama eşim duymuş ki iki ay boyunca çocuk düşüncesi olana yasakmış siz öyle bır şey duydunuz mu tekrardan çatlatma iğnesi denemek istiyorum bu ay böyle bir şey varsa nasıl olacak aşı bilemedim bilgisi olan yazabilir mi

Canım ben tüp bebeğe başladım doktor biontek için olma dedi. O yüzden olmadım

Dün yaptım larim ama iğne etkisi daha var. Bile bile bir pozitif göreyim diye yaptım
Bugün daha iğne günü haric 10. Günüm
Canım meehaba benimde bugün iğneyle birlikte 9.günüm içim gidiyooor test yapmak için ama yalandan da olsa pozitifi göremezsem diye korkuyoruuum

ayyyyyyyyyyyyy allahımmmmmmmmmmm ciddi misin kuzummmmmmmmmmmmmmm ne kdr sevndmmm anlatamam yarabbbmmm sen ne büyüksün mucize bebişin gelmiş kuzum saglıkla sıhtle kucagına al yavrunu inşallah poztf ol ltfn tmm mı bebişine sürekli enerji gönder bu sfer saglıkla kucagına alıcaksn allahın izni ile tbkide dualarımızdasn canm bnmmmm ne zmn kese randevunnnn

Allah razı olsun cnm benim sagol güzel dileklerin icindoktorum salı gözükür kese dedi bulamadım randevu perşembeye aldım 2 gün sonra

saymıyoruz kuzucummm
Canım ben yine durdum duramadım evde gebelik testide yoktu ovulasyon testi yaptım belki pik çıkar yalancı pozitiflik varsa diye ama maalesef o bile yok bugün iğne günüyle birlikte 9.günüm iğnenin etkisi gitmişmi yani

Eklentiler

• 248D8D2D-9486-4F2A-B60A-77B63766A59D.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 37
Canım meehaba benimde bugün iğneyle birlikte 9.günüm içim gidiyooor test yapmak için ama yalandan da olsa pozitifi göremezsem diye korkuyoruuum
Merhaba canım ben dün yapmıştım iğne ile birlikte 10. Günümdü hala vardı iğnenin etkisi sen inşallah iğnenin etkisini değil de gerçek pozitifii görürsün
saymıyoruz kuzucummm
Sen nasılsın canım bebek nasıl keyfiniz yerindemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…