Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba epeydir topiği takip edemiyorum umarım bakmadığım sürede yeni hamileler olmuştur. Hamile olanların bebişleri sağlıkla büyüyordur inşallah. Doğuran olduysa su gibi geçmiştir inşallah.

Ben sizi bilgilendirmek istedim hem daha önce yazıştığjm arkadaşlar için hem de bu topiğe dışarıdan bakanlar için. Benim çikolata kistim vardı tek taraflı. Denemeye başladığımız 5. 6. Ay gibi rahim filmi çekildim rahim normal tüpler açık çıktı. Sonraki ay klomen ile yumurta takibi yapıldı ve ovitrelle çatlatma iğnesi verilerek ilişki günü önerildi. Bu şekilde tedavinin 3. Ayında yani 3.tedavide çok şükür hamile kaldım şu an 12 haftalık hamileyim dualarınızı esirgemeyin. Pıhtılaşma bozukluğu olduğu için kan sulandırıcılar kullanıyorum umarım sağlıkla kucağımıza alabiliriz hepimiz.

Herkese sevgiler

Tamam canım bilgilendirmelrin için çok teşekkür ederim.
Histeroskopide sadece rahme çizik atılırsa başka bir işlem yapılmazsa yinede rahim toparlasın diye ilaç kullanılıyor mu?
Sanmıyorum muhtemelen vermez ama zaten zararı olan bi ilaç değil yine de kullanabilirsin. Bir de 2 ay korunman gerek bize 2 ay demişti

Sanmıyorum muhtemelen vermez ama zaten zararı olan bi ilaç değil yine de kullanabilirsin. Bir de 2 ay korunman gerek bize 2 ay demişti
Neden 2 ay ki canım?
doktorlar rahme çizik attıldıktan hemen sonraki ay transferin olmasını doğru buluyor.
Tabii belki senin işlem farklı olduğu için 2 ay demiştir. Hakkımızda hayırlısı canım, Allahım çabalarımızı boş çıkarmasın inşallah

Aaa kendiliğinden mi oldu. Çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın canım benim

Sağlıkla kucağına al inşallah canım

Benim milimini bile söylemedi doktor yani anlaşılan söylemeye değmeyecek kadar küçük. O Arkadaş ta mi öyle yeni mi bu durum. E emir91
Ctesi adetin 9. GÜnünde gittim sadece 1 tane yumurta vardı aşılamayı iptal ettik. Dün çat iğnesi oldum bugünde ilişki. Bu kadar iğneyle böyle sonuç hiç beklemiyordum

Evet müdahale edildiği için olabilir benim konuştuğum kişilere de hep korunma verilmişti ama onlar da perde alınması falan gibi operasyonlardı

Oyy canımıniçi çok sevindim Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah inşallah sağlıklı bir bebeğin gebeliğin ve doğumun olsun

Neden aşılama yapmadılar ki ama. 1tane yumurtanız boyutu neydi
BEn bi kere femara kullandığımda 5 tane yumurta olmuştu gerçi o zaman da olmadı. En azından 2 yumurta olunca deneyelim dedik dr la. Bir sonraki ay amh değerime bakılacak duruma göre önümüzdeki ay aşılama ya da tüp bebek. Bakalım nasibimizde ne var

Oyy canımıniçi çok sevindim Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah inşallah sağlıklı bir bebeğin gebeliğin ve doğumun olsun
Amin ins cnm benım sağol ama korkutuyor beni bazen ya sanci giriyor karnıma ara ara sanki adet olcak gibi.

Hayirlisi olsun en hayirli zamanda insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…