Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzucummm çok teşekkür ederimm bbgmm allah razı olsunnn rabbm en kısa zmnda sanada ttattırsın inşallah hadi az kaldı hazirana girdik ne zmn transfer olucak sende sen nasılsn herşey yolundamı :KK200::KK200:
inşallah canım çok istiyorum bende herkes gibi :dua: şuanlık herşey yolunda canım ağustos sonu gibi transfer gözüküyor Allahtan bir mani olmazsa tabi :KK200:toplamadan sonra en uzun bekleyen benim sanırım :KK70:

C Capanin Gururu Teyom canım sperm dna hasar testimiz 22 çıktı bu konuda ne düşünüyorsun? Progeny m diye bir takviye varmış, içeriğinde Q10 olan. Bu iyi diyorlar.
canım 20 üstü sorun kabul ediliyor. Bir tık fazla çıkmış sizin. Çabuk düşer. Keçi boynuzu çok iyi, eşin yerse ondan yesin bolbol

canım 20 üstü sorun kabul ediliyor. Bir tık fazla çıkmış sizin. Çabuk düşer. Keçi boynuzu çok iyi, eşin yerse ondan yesin bolbol
Hem onu içsin hem o takviyeden alalım bakarsın düşerse bir mucize olur.
Kaç ayda düşer? Senin eşinde kaç çıkmıştı?

İrandayım canım 10 gün sonra dönecez kıbrısa.
2 gün önce detaylı sonografi yapıldı. Hiç birşey bulunamadı. Herşey olması gerektiği gibiymiş.
Ama geçmişte ağır iltihabik bir durum olmuştu belki yapışıklık varsa histeroskopi ile tam görüp müdahale edebiliriz dedi, ve çizik atma durumuna doktor sıcak baktı.
Yarın histeroskopi yapılacak. Gereken bir durum varsa müdahale edilecek Ve çizik attıktan sonra serumla antibiyotik vereceğini söyledi.
Hakkımızda hayırlısı. Sonrası bize dua edip beklemek düşer. Tüp bebeğe tekrar 6 ay sonra başvurum.
Bu arda eşimin dna hasar testi yüzde 22 çıktı. Normal yazıyor üstünde. Hasar Yüzde 15 e kadar çok iyiymiş, Progeny m çok iyi diyorlar, 3 ay kullansın bakalım belki işe yarar.
Benim yapışıklık rahim filmi ile kesin tanı konmuştu ama olsaydı sonoda da belli eder. Sonoda verdikleri serum hep yerlere akmıştı bende. Büyük ihtimalle yapışıklık yok evet. Rahmin küçük olması olabilir o da histeroskopi ile girince belli oluyor geçmiş olsun şimdiden. Histeroskopi sonrası 1 ay cycloprogynova kullandım ben. Rahim toparlasın diye adet düzenleyici veriyorlar, vermezlerse kendin al.. bir de histeroskopide çizik dışında başka daha ağır müdahale olursa sonraki bir iki adetin ağrılı olabiliyor merak etme

Benim yapışıklık rahim filmi ile kesin tanı konmuştu ama olsaydı sonoda da belli eder. Sonoda verdikleri serum hep yerlere akmıştı bende. Büyük ihtimalle yapışıklık yok evet. Rahmin küçük olması olabilir o da histeroskopi ile girince belli oluyor geçmiş olsun şimdiden. Histeroskopi sonrası 1 ay cycloprogynova kullandım ben. Rahim toparlasın diye adet düzenleyici veriyorlar, vermezlerse kendin al.. bir de histeroskopide çizik dışında başka daha ağır müdahale olursa sonraki bir iki adetin ağrılı olabiliyor merak etme
Tamam canım bilgilendirmelrin için çok teşekkür ederim.
Histeroskopide sadece rahme çizik atılırsa başka bir işlem yapılmazsa yinede rahim toparlasın diye ilaç kullanılıyor mu?

İyim asko adet oldum dün bitti yeni bir ay yeni umut daha. Eşim ultrasona girdi son yaptığı test biraz düşüktü varikosel çıktı ama doktor ameliyata gerek yok demiş ilaç vermiş onu kullan 2 ay sonra tekrar test ver demiş deniyoruz işte sen nasılsın

İyim asko adet oldum dün bitti yeni bir ay yeni umut daha. Eşim ultrasona girdi son yaptığı test biraz düşüktü varikosel çıktı ama doktor ameliyata gerek yok demiş ilaç vermiş onu kullan 2 ay sonra tekrar test ver demiş deniyoruz işte sen nasılsın
ben de iyiyim canım, perşembe kontrolüm var. Yumurtaların durumunu görmüş olacağız

emodeks, asta life, klomen, solgar e vitamini, proxeed diye bir ilaç ve keçi boynuzu canım. Yüzde 3.72ye düştü şükür
Senin adına çok sevindim canım😍 çok iyi bir düşüş bu. Bunlar ayrı ayrı takviye mi? Hepsini her gün kullandı mı?
Tedavinde pozitifi alacağına çok inanıyorum. İnşallah yüzün gülecek canım benim🤲🤲🧿

X