Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar iyi geceler. Bende adetimin 2.gunu asilama tedavisine başladım ikinci kez. 5gun gonal f 75 ünite kullandım. C.tesi 6.gün yani kontrole çağırmıştı yumurtam büyümemiş. 2gun daha kullan pazartesi tekrar gel dedi. Ama umudum kalmadı. Neden böyle olmuş olabilir. Ilk asilamada gonal f ile 1yumurtam olusmustu
Çok normal.. benim de tüp bebek tedavim 2 gün uzamıştı yumurta 18 mm üzerine çıkınca çatlatıyorlar gün uzayabilir

Kıllar r nasılsınız bayaır giremedim burda sezon açıldı işlerimiz yoğundu inşallah güzel haberleri alırız hepimiz C Capanin Gururu Teyom cnm randevu almana çok sebvindim inşallah başlatır bu ay:KK200: edaecoo edaecoo kuzucum minnoşun belli olmuş nazlı olmasından belliydi kız olduğu sağlıkla kucağına al inşallah :dua:@LaRisaCca cnm senin sıpalar napıyolar :spor:
kuzucummm çok teşekkür ederimm bbgmm allah razı olsunnn rabbm en kısa zmnda sanada ttattırsın inşallah hadi az kaldı hazirana girdik ne zmn transfer olucak sende sen nasılsn herşey yolundamı :KK200::KK200:

Kıllar r nasılsınız bayaır giremedim burda sezon açıldı işlerimiz yoğundu inşallah güzel haberleri alırız hepimiz C Capanin Gururu Teyom cnm randevu almana çok sebvindim inşallah başlatır bu ay:KK200: edaecoo edaecoo kuzucum minnoşun belli olmuş nazlı olmasından belliydi kız olduğu sağlıkla kucağına al inşallah :dua:@LaRisaCca cnm senin sıpalar napıyolar :spor:
Canım ben de geçmişi okuyamadım pek. Başladım canım tedaviye. Perşembe kontrolüm var

Sağol canım benim. Sen ne yapacaksın karar verdin mi
Kuzum bugün 50 lere düştü beta, haftaya yine bi kan vercem, bu ay da ovulasyonla takip edecegim,temmuz adetinde başlarız yine dedi doktorum gonalf aşılama vs. Bakalim ben yine de takip ederim bu ay

Mesajlarını geç gördüm galiba.. ben 2 bin ödedim ama muhtemelen sigortadan da para alıyordur hastane. Onun dışında doktora 750 lira muayene ücreti vermiştim, 2 ay sonraki kontrolde ekstra para almadılar. Ameliyat daha büyük çaplı olunca da para almadılar. Ameliyat ücreti soruna göre değişiyor ama tanısal yine 2 bin civarıdır. Adet sonrası yapılıyor ama benimki mecburen adet yeni başlarken oldu. İran'da mısın hala? Valla oralarda olacağına Adana'da ol derim.. hem tüp bebek için de görürmüş olursun
İrandayım canım 10 gün sonra dönecez kıbrısa.
2 gün önce detaylı sonografi yapıldı. Hiç birşey bulunamadı. Herşey olması gerektiği gibiymiş.
Ama geçmişte ağır iltihabik bir durum olmuştu belki yapışıklık varsa histeroskopi ile tam görüp müdahale edebiliriz dedi, ve çizik atma durumuna doktor sıcak baktı.
Yarın histeroskopi yapılacak. Gereken bir durum varsa müdahale edilecek Ve çizik attıktan sonra serumla antibiyotik vereceğini söyledi.
Hakkımızda hayırlısı. Sonrası bize dua edip beklemek düşer. Tüp bebeğe tekrar 6 ay sonra başvurum.
Bu arda eşimin dna hasar testi yüzde 22 çıktı. Normal yazıyor üstünde. Hasar Yüzde 15 e kadar çok iyiymiş, Progeny m çok iyi diyorlar, 3 ay kullansın bakalım belki işe yarar.

X