Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam bilmediğimiz birşey yüzünden umudumuzu kirmayalim canım, ben çok tecrübeli değilim ilk defa kullanıyorum , ancak ilk zamanlarda herhangi bişey hissetmiyor bosluga birakiveriyordum ve baya ileri gidiyordu , son iki gündür zor ittiriyorum öyle sert bişi hissetmiyorum ama yumuşak bişey elime degiyor,bir kalınlaşma varsada progestan belki işe yarıyordur , neticede tutunmayı kolaylaştırmak için düşük tehlikesi olanlara verilen ve rahmi kalınlaştıran bı ilaç diye biliyorum
Aynen en sonda yumuşak dokuya değiyo Rabbim büyük senin kaçıncı gün bnm 11

Anladım kuzum inşallah bu son uğraşın olur🙏🙏🙏 bebeğin gelir inşallah canım ya🤲
Ben rahim genişletme fln yapmayacam ama canım, sadece bi baksınlar bişey varmı yokmu diye, birde rahme çizik atma işlemi tüp bebek negatifinde herkese yapılabilir bir işlem mi? Eğer öyleyse birde rahme çizik atmaları iyi olacaksa onu yaptıracam. Hsg işlemi gibi bişey olacak aslında benimki.
Ne düşünüyorsun canım çizik atma işlemi hakkında? Sonrasında o ay çok mu ağrılı geçer?
Ben bunu yapınca 2 gün sonra memleketime dönmek istiyorum, 2 günde rahat uçak yolculuğu yapabilirmiyim?
Çizik olayı biraz saçma açıkçası.. insanları kandırıyorlar gibi geliyor. Negatif almanın pekçok nedeni olabilir illa her negatif olana yapılmaz, diğer nedenler araştırılır ancak yine de nedeni bulunmayabilir. Sen de tanısal histeroskopi yaptırabilirsin bir sorun varsa çıkar ama sırf Çizik için yaptırma bence..
2 gün sonra rahatlıkla dönersin. Operasyon sonrası kanaman başlıyor hem kanaman azalsın hem ağrı için ağrı kesici veriyorlar ben birkaç gün sonra ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım ama kanama azalsın diye içmeye devam et dediler

Kaça yapmışlardı canım? Birde senin extradan genişletme ve yapışıkkık durumu için extra para almışlardır değil mi?
Kıbrısta normal tanı koymak için 3 bin TL, burda 2 bin TL, bari yaptırıp öyle gideyim evime diyorum. Birşey varsa bileyim diye.
Bu arada biraz önce adet oldum. Hızlı karar vermem gereken bir durum, yanlış karar vermekte istemiyorum.
Hakkımda nasıl doğru olacaksa inşallah öyle ilerlerim ne diyeyim ya. Offf çok yoruldum ama pes etmeyecem 🤗🌹
Mesajlarını geç gördüm galiba.. ben 2 bin ödedim ama muhtemelen sigortadan da para alıyordur hastane. Onun dışında doktora 750 lira muayene ücreti vermiştim, 2 ay sonraki kontrolde ekstra para almadılar. Ameliyat daha büyük çaplı olunca da para almadılar. Ameliyat ücreti soruna göre değişiyor ama tanısal yine 2 bin civarıdır. Adet sonrası yapılıyor ama benimki mecburen adet yeni başlarken oldu. İran'da mısın hala? Valla oralarda olacağına Adana'da ol derim.. hem tüp bebek için de görürmüş olursun

Kız şikayetçi olunur mu zaten acısa da öldürmez bu iğneler bizi diriltir bacım diriltir 😂😂

Gonapeptyl yakıyor ya benimde içim giderdi yapılacağı zaman 🤣
Bana sadece transfer sonrası yapıldı gonapeptyl baya sövdüm 🤣 tutmazsa bi daha tedavi falan yok sana diye kocama baya laf saymıştım C Capanin Gururu Teyom

X