Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben yumurta toplamadan sonra 4 gün daha vuruldum o iğneleri artık girmiyordu iğneler 9+4 toplam 13 gün iğne vuruldum yaa ay ne günlerdi ama geçti şükürler olsun güzel günler yakın kuzum stres yapma
Zarifkuğucum, ilk deneme ya tüp bebekde insan neyle karşılaşacak bilmiyor... Çok şükür iğne vurmakta zorluk çekmedim ama heyecan stresle karışık.. Eşim benden heyecanlı, sonuç ne zaman cıkacak diyor, daha toplama transfer olmadı ki ondan sonra en az 10 gün kadar da beklicez diyorum, gün sayıyor baba aday adayı :)))

Ay öyle oluyo sorma hayırlısı canımcım doktorun ne diyorsa o şekilde ilerle birdaha ki ay da bu sekilde tedavini ol
Bu tür tedavilerde 3. Kez den sonra da tutabiliyor.
bu ay 3. tedavimdi artık ara versem diyorum bi süre akışına bırakayım diyorum kendimi diyet ve spora vereyim diyorum diğer taraftanda bi ay daha devam edeyim diyorum.kafam çok karışık ne yapcam bilmiyorum

Dediğin çatlatma iğnesi ise kuzum,normalde çatlamadan kaç gün sonra regl oluyorsa yine aynı günde olursun. Nadiren stres yeme içme vs etkiler. o da çok değil, belki 2-3 gün.
evet kuzum çatlatma iğnesi. Yumurtlama günümden 2 gün sonra oldum iğneyi. Doktor kontrol etti yumurtalar catlamadigi için de iğne verdi

Kuzum eğer dün değerlendirdiysen bugünü es geç içerde sperm var yarını değerlendir hem sperm kalitesini arttırmış olursun
Çatlamamış canımm, iğne verdi ovitrelle hemen yap dedi az önce eve geldim yaptı im hemen göbekten.. Her an çatlayabilir dedi ama genelde 36 saat diyorlar ama yeteri kadar büyümül

Ben 10 gün iğne yapmıştım normal.. son günlerde derim esnemiyordu artık, kocam saplıyordu hatta öyle daha az acıdı

Cuma 3. Gün mü olacak? 5. Günü beklemeyecekler mi?
Ah ben yanlış yazmışım.. çok özür diliyorum. Toplama çarşambadan cumaya ertelendi kuzum. Yumişlerimin hepsi istenen büyüklüğe gelmemiş henüz. Transfer ise haftaya 5. gün embriyosu olacak herşey yolunda giderse...

Ben 10 gün iğne yapmıştım normal.. son günlerde derim esnemiyordu artık, kocam saplıyordu hatta öyle daha az acıdı
Ah kocalar iyi ki varlar... ben derin enfes alıyorum sonra rahat bırakıyorum kendimi bakmadan saplıyorum işte iğne için 7gün plan yapmıştı, yetmedi gari..2 gün daha eklendi. Nasip.. gelsin de bebiş razıyım uzamasına :)

evet kuzum çatlatma iğnesi. Yumurtlama günümden 2 gün sonra oldum iğneyi. Doktor kontrol etti yumurtalar catlamadigi için de iğne verdi
Kuzum yumurta ne zaman çatlamışsa 14 gün sonra genelde regl olunuyor. Havadan stresten ilaçtan fitilden etkilenir dediğim gibi. Ben fitil kullandım son 2 ayda, 14 gün kadar gecikti sonra geldi..Çatlatma iğnesi forumda da okuduğum kadarıyla da geciktirme yapmıyor.

Merhaba hanımlar bugün adetimin 13.günü..Yumurta takibi için doktora gittim ve yumurta olmadığını söyledi.Ayrıca rahim duvarında da kalınlaşma varmış.

Bu aya özel bir durum olabilir dedi.4 ay üst üste kullandığım famera ve çatlatma iğnesine bağlı olabilirmiş.

Hormonlarım düzgün, adetlerim düzenli, AMH çok iyi.

Daha önce benzer durum yaşayan var mı? Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:
Hahahahah kıyamam yaa ne güzel heyecanlar bunlar çok haklısın canım bizim baba aday adayımız transferden 1 ay sonra belli olcak sanıyor öyle kandırdm onu Allah nasip ederse süpriz yapıcam

Yoğun bir gündü hiç yazmadım kızlar ne yapıyorsunuz
İyiyim canım iftardan kalktık şimdi. Bütün gün evi sil süpür çamaşır katla.. Bulaşık falan sahur derken geçecek bugünde. Yarın doktoruma gidicem kontrole rahim içi kalınlığıma bakacak öyle işte . Sen neler yapıyorsun

Ders çalışıyorum yoğun şekilde canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…