Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahah kıyamam yaa ne güzel heyecanlar bunlar çok haklısın canım bizim baba aday adayımız transferden 1 ay sonra belli olcak sanıyor öyle kandırdm onu Allah nasip ederse süpriz yapıcam
Ayy yok bizimkisi öyle değil, ben yurtdışındayım ya dil öğreniyorum ama henüz o kadar teknik kelimeleri fln konusamıyorum. O bir nevi benim tercümanım. O konusuyor doktorla.. ben saklayamıyorum malesef... ancak transferden sonra kan vermeden önce belki test yaparım pozitif cıkarsa, söylerim :))))

Hadi Allah kalbine göre nasip etsn inşallah canım

Aynen canım öyle yaparsın sürpriz sürprizdir bakalım ben saklayabilecek miyim o da meçhul ay olsun da mühim değil

Canım canımmm ev taşımayla uğraşıyordum şehir değiştim tayin ev ara ev topla derken oldu bayadır giremedim sen napıyon canım.
Hamd olsun canım hala bekliyorum aa burdan gittin mi? Yeni yer bebiş getirsin sana inşallah özlettin kendini

Adenomun ilaçla küçülmesini bekliyorlar eğer ilaç uzun süre etki etmezse doktor sonrası için çok küçük bi ihtimal ameliyat dedi. Bebek için de hamilelikte prolaktin yükseleceği için kitlenin de büyüme ve kanama yapma ihtimali var o da riskli bisey. Önceden de ufak bir kanama olmuştu.

İlk defa ban yedim hemde o kadar saçma seyler yazmamıştım resmen 1 gün 1 sene gibi geldi bakıp bakıp durdum eşimde diyor ki gene çeneni tutamadın da ceza mı yedin Lariii de mi ban yemiş
Senin ilk ban diye erken döndün, LaRisaCca simgoşum daha geç gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…