Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım, geçmişolsun şu adenoma ilaç etki eder de küçülüp yok olur inşallah en kısa zamanda

H halleycik gecenin bu saati halley yerken aklıma sen geldin nasıl oldun ağrın sızın var mı iyimisin ??

Lariye noldu yine yahu

Ben uyumadım bildiğim yerden olsun
Aşkoo bak şimdi bat 10 mayis bu ay hem PROLAKTİN tedavisi gördüm hemde clife kullandı son bı kaç gündür aşırı kasık agrim oluyor mesela dün aniden gelen kasık ağrısı afedersin vajinama kadar vurdu 1 dk falan sürdü kesildi 26 Nisan doktor kontrolünde ağrılarım var diyince yumurtlama döneminde olduğun icin yumurtaların gelisiyor demişti sence doktora gitsem bı faydasını gorur muyum ?

Yok canisi gitme adetini bekle inşallah adet olmazsın. Bende de aynı durum var namaz için egildigimde de böyle bıçak saplanır gibi oldu. Belki gebelik belirtisidir dikkat et ağır falan kaldırmaya calış

Yok canisi gitme adetini bekle inşallah adet olmazsın. Bende de aynı durum var namaz için egildigimde de böyle bıçak saplanır gibi oldu. Belki gebelik belirtisidir dikkat et ağır falan kaldırmaya calış
Tamam asko yok zaten istediğim için dikkat ediyorum .
İnşallah bu ay olmuştur eşim son 6 gün diyordu

Tamam asko yok zaten istediğim için dikkat ediyorum .
İnşallah bu ay olmuştur eşim son 6 gün diyordu
Eşimde bana diyor ki sende var biseyler sakın ağır kaldırma hemen ben çağır diyor yüzüme bakmış yüzüne nur inmiş senin namazı düzenli kılmaya başladın ondan mı yoksa gebelikten mi acaba diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…