Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım çok sağol umut verdiğin için moralimi bozmayayım diyodum ama yine de içim bi garip oldu üzüldüm bekleyeyim o zaman bikaç gün daha😊 aslında bu ay yapmamayı düşünüyodum ama yine dayanamadım :)
Yani 3 4 gün sonra tekrarla bence giden bir tane test olur en fazla 🙈 ama için rahat eder diğer ay denersin kafanda herhangi bir soru işareti kalmaz. Sonuç negatif olsa bile uygun ve doğru zaman bu değilmiş diye düşün 💜

ben de 27 nisanda oldum iğnemi. Ancak yumurtalar tam gelişmedigi için adete 11 gün kala yaptılar iğneyi. Normalde adetten 15 gün falan önce vuruyolar ya iğneyi. iğneden dolayı adette gecikme olur mu yoksa aynı zamanda yine adet olur muyum hamile kalmazsam? kafam çok karıştı
Dediğin çatlatma iğnesi ise kuzum,normalde çatlamadan kaç gün sonra regl oluyorsa yine aynı günde olursun. Nadiren stres yeme içme vs etkiler. o da çok değil, belki 2-3 gün.

Günaydın Kızlarrr:KK200: :KK49: :KK200:
Ben de yumiş kontrolünden cıktım, normalde bugün bitecekti iğneler lakin istendiği kadar büyümemiş, 2 günlük iğne daha verdi.. Toplama çarşambaydı cumaya alındı... 7 Gündür kendime iğne saplamaktan yıldım artık :mad:
Kuzum günlerde sapmalar oluyor muhakkak. Güzel olacak inşallah. O zaman çarşambaya da transfer haftaya 😍😍

günaydın kızlarrr....
bu sabah erken testlerden yaptım negatif çıktı😕 bugün 11.gün erken mi yaptık dedim ama olsa çıkardı gibi geliyo yada kendimi kandırıyorum bilemedim🙄
Canım hiç bilemiyorum benm genelde hep negatif olduğu için 11.gün yaptıklarım negatif çıkıyordu sonra adet oluyordum. Ama belki geç döllenmiştir belki hemen idrara yansımamıstır test değil de artık adet gününü bekle canım adet olmazsan yaparsın testi 🤗

Ben de yumiş kontrolünden cıktım, normalde bugün bitecekti iğneler lakin istendiği kadar büyümemiş, 2 günlük iğne daha verdi.. Toplama çarşambaydı cumaya alındı... 7 Gündür kendime iğne saplamaktan yıldım artık :mad:
Kız biz 10 gün sağladık 😂😂 yılma sonu güzl olck

Canım hiç bilemiyorum benm genelde hep negatif olduğu için 11.gün yaptıklarım negatif çıkıyordu sonra adet oluyordum. Ama belki geç döllenmiştir belki hemen idrara yansımamıstır test değil de artık adet gününü bekle canım adet olmazsan yaparsın testi 🤗
bilemiyorum bende canım genelde benimde hep negatif çıkıp pozitife dönmedi😕
gerçi test yapana kadar kendimi hamile gibi hissediyodum testten sonra bütün belirtilerim gitti😂

bilemiyorum bende canım genelde benimde hep negatif çıkıp pozitife dönmedi😕
gerçi test yapana kadar kendimi hamile gibi hissediyodum testten sonra bütün belirtilerim gitti😂
Ay öyle oluyo sorma 😂 hayırlısı canımcım doktorun ne diyorsa o şekilde ilerle birdaha ki ay da bu sekilde tedavini ol
Bu tür tedavilerde 3. Kez den sonra da tutabiliyor.

Kız biz 10 gün sağladık 😂😂 yılma sonu güzl olck

Valla ben yumurta toplamadan sonra 4 gün daha vuruldum o iğneleri artık girmiyordu iğneler 😂 9+4 toplam 13 gün iğne vuruldum yaa 😒 ay ne günlerdi ama geçti şükürler olsun 😇 güzel günler yakın kuzum stres yapma 😊

İgnenin 9. Günü normal gebelik testinde bile hla görülüyorr 🥺 Allahım insallaaahhb 3 gun icinde de silinmez 🤲🌸

Eklentiler

• 20210503_125607.jpg
    20210503_125607.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 20210503_125023.jpg
    20210503_125023.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 27
X