Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani 3 4 gün sonra tekrarla bence giden bir tane test olur en fazla ama için rahat eder diğer ay denersin kafanda herhangi bir soru işareti kalmaz. Sonuç negatif olsa bile uygun ve doğru zaman bu değilmiş diye düşün

Dediğin çatlatma iğnesi ise kuzum,normalde çatlamadan kaç gün sonra regl oluyorsa yine aynı günde olursun. Nadiren stres yeme içme vs etkiler. o da çok değil, belki 2-3 gün.

Kuzum günlerde sapmalar oluyor muhakkak. Güzel olacak inşallah. O zaman çarşambaya da transfer haftaya

günaydın kızlarrr....
bu sabah erken testlerden yaptım negatif çıktı bugün 11.gün erken mi yaptık dedim ama olsa çıkardı gibi geliyo yada kendimi kandırıyorum bilemedim
Canım hiç bilemiyorum benm genelde hep negatif olduğu için 11.gün yaptıklarım negatif çıkıyordu sonra adet oluyordum. Ama belki geç döllenmiştir belki hemen idrara yansımamıstır test değil de artık adet gününü bekle canım adet olmazsan yaparsın testi

Kız biz 10 gün sağladık yılma sonu güzl olck

bilemiyorum bende canım genelde benimde hep negatif çıkıp pozitife dönmedi
gerçi test yapana kadar kendimi hamile gibi hissediyodum testten sonra bütün belirtilerim gitti

bilemiyorum bende canım genelde benimde hep negatif çıkıp pozitife dönmedi
gerçi test yapana kadar kendimi hamile gibi hissediyodum testten sonra bütün belirtilerim gitti
Ay öyle oluyo sorma hayırlısı canımcım doktorun ne diyorsa o şekilde ilerle birdaha ki ay da bu sekilde tedavini ol
Bu tür tedavilerde 3. Kez den sonra da tutabiliyor.

Kız biz 10 gün sağladık yılma sonu güzl olck

Valla ben yumurta toplamadan sonra 4 gün daha vuruldum o iğneleri artık girmiyordu iğneler 9+4 toplam 13 gün iğne vuruldum yaa ay ne günlerdi ama geçti şükürler olsun güzel günler yakın kuzum stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…