Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben de 27 nisanda oldum iğnemi. Ancak yumurtalar tam gelişmedigi için adete 11 gün kala yaptılar iğneyi. Normalde adetten 15 gün falan önce vuruyolar ya iğneyi. iğneden dolayı adette gecikme olur mu yoksa aynı zamanda yine adet olur muyum hamile kalmazsam? kafam çok karıştı

Ben yokken neler oldu abla anlatın bebişin nasıl

Kaç dk sürdü cero en güzel buluşma detaylı ultrason
45 dk falan sürmüştü canım senin daha uzun sürer iki taneler çünkü benim doktorun kendi makinesi de güzel baya normal muayenede de neredeyse detaylı gibi hemen organlara bakıyor mide böbrek kemik vs. İlk başta anlamıyorduk ama şimdi baya büyüdü ya her yeri belli

G
günaydın kızlarrr....
bu sabah erken testlerden yaptım negatif çıktı bugün 11.gün erken mi yaptık dedim ama olsa çıkardı gibi geliyo yada kendimi kandırıyorum bilemedim
Günaydın. Erken olabilir sanki ben 14. Gün yaptığımda silik bir pozitif görmüştüm. Belki tekrarlayabilirsin

G

Günaydın. Erken olabilir sanki ben 14. Gün yaptığımda silik bir pozitif görmüştüm. Belki tekrarlayabilirsin
canım çok sağol umut verdiğin için moralimi bozmayayım diyodum ama yine de içim bi garip oldu üzüldüm bekleyeyim o zaman bikaç gün daha aslında bu ay yapmamayı düşünüyodum ama yine dayanamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…